تاریخ خبر: کد خبر: 465

حجت الاسلام نبویان در مشهد:

بسیاری امیدوارند تا جریان فتنه را فراموش کنیم / مشکل اصلی فتنه‌گران، اسلام است

نماینده مجلس نهم با بیان اینکه 30 کشته در هشت ماه و تشنج فضای کشور، بهایی است که باید خائنین به کشور آن را پرداخت کنند گفت:اکنون می‌خواهند مردم این خائنان ملت را فراموش کنند که هرگز این اجازه را نخواهیم داد.

بسیاری امیدوارند تا جریان فتنه را فراموش کنیم / مشکل اصلی فتنه‌گران، اسلام است

 به گزارش قاصد نیوز از خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، حجت الاسلام سیدمحمود نبویان شب گذشته در همایش «بیدارباش» در خصوص واکاوی جریان فتنه سال 88 در حسینه امام خمینی شهر مشهد بیان داشت: بسیاری امیدوارند تا جریان فتنه را فراموش کنیم زیرا اکنون همان افرادی که در فتنه 88 ، هشت ماه کشور را به آشوب کشیدند امروز در پست وزیر و مشاور وزیر به نام خدمتگزار به ملت معروفی می‌شوند.

 

وی ادامه داد: آنهایی که امروز می‌گویند چرا انقدر دم از سابق می زنید و گذشته‌ها گذشته؛ همان کسانی هستند که می‌دانند پرداختن به فتنه 88 پرونده خیانت‌های آنها را نسبت به ملت رو می‌کند و اجازه نمی‌دهد حقیقت واقعی آنها پنهان بماند.

 

این فعال سیاسی با بیان اینکه ما موظف هستیم آموزه‌های اسلام را زنده‌نگاه داریم ادامه داد: فتنه 88 نه تنها در سالگرد ارتحال امام بلکه هر روز و هر ماه باید بر سر زبان‌های جاری شود و مردم آنهایی را که با برنامه‌ریزی دقیق قصد شکستن کمر اسلام و از بین بردن عزت مقام معظم رهبری را داشتند، بشناسند.

 

نماینده مردم تهران با بیان اینکه من یک سوال از آمریکا داریم یادآور شد: من از آمریکا می‌پرسم که ای امریکا ما یک شاه داشتیم که بیرونش کردیم با تو چکار داشتیم که از ابتدای انقلاب تا کودتای نوژه، کوموله‌های کردستان،  خلق عرب در خوزستان و جنگ هشت ساله در برابر ما ایستاده‌اید?

 

وی با بیان اینکه امروز برخی از آقایان 95 درصد انرژی هسته‌ای را تقدیم دشمن کرده‌اند تا مشکلات اقتصادی را حل کنند یادآور شد: مشکل آمریکا با ما بحث هسته‌ای نیست حتی اگر صددرصد حق این ملت را به آنها بدهیم. مشکل آمریکا شکسته شدن انحصار قدرت نیست که تنها از آن پنج کشور بزرگ جهان بوده است و ما اکنون موفق شده‌ایم در نانو، بیوتکنولوژی، هسته ‌ای و دیگر فناوری‌های این انحصار را خرد و زیر پا بگذاریم.


جهان‌بینی اسلامی در مقابل 400 سال اندیشه سکولار قد علم کرده است

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه امروز اسلام در برابر سکولار شاخ‌به‌شاخ شده است گفت: آنچه که امریکا را امروز می‌سوزاند ایستادگی ایران در برابر نظام تک قطبی لیبرال دمکراسی است و این ایستادگی از تکیه بر ولایت فقیه گرفته شده؛ اگر ولایت فقیه را از اسلام بگیریم مانند هواپیما پیشرفته‌ای می‌شویم که بدون سرنشین در حال سقوط است.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران الگو می‌شود و این گلوی استکبار را می‌فشارد بیان داشت: دانشمندان ما امروز برنامه سلول‌ها را عوض کرده‌اند و توانسته‌اند گوساله‌ای را ایجاد کنند که از سلول‌های بنیادین شکل گرفته و همچنین می‌توان قلب تازه‌ای را بسازیم.

 

وی ادامه داد: در پیشرفت موشکی اکنون ایران موشک‌های زیردریایی دارد که دنیا مانندش را ندارد و این را مطمئن باشید اگر اسرائیل و امریکا می‌توانستند کار ایران را یکسره کنند یک ثانیه در این حرکت تامل نمی‌کردند.

 

وی ادامه داد: همین اکنون که ما اینجا نشسته‌ایم با پول انقلاب می‌خواهند زیرآب اسلام و مقام معظم رهبری را بزنند زیرا به خوبی می‌دانند انقلاب سه رکن دارد که اسلام و رهبری دو رکن آن و مردم رکن اساسی آن می‌باشند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه فتنه 88 اوج فریادهای ضداسلام بود یادآور شد: فتنه 88 اوج تلاش‌های ضداسلام و رهبری بود در حالی که در همان زمان یکی از مشاوران اوباما گفت رهبران جنبش سبز را جهت مذاکره به کاخ سفید دعوت کنید و شیمون پرس در همان زمان گفت بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران سران جنبش سبز هستند.

 

اولین استارت‌های نابودی اسلام پس از فوت امام (ره) در کشور زده شد

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه از سال 68 تا 76 تمام تمرکز برخی جریانات ضدنظام در دادن پاسخ مثبت به آمریکا بود بیان داشت: مخالفان اسلام در داخل و خارج به خوبی می‌دانستند که حضور مفسران و علمای دین در تبیین اسلام و ترویج مردم به سوی اسلام بسیار موثر است به نحوی که آمدند و بیان داشتند قرآن دارای نقص است و خداوند قابل انتقاد.

 

وی با بیان اینکه تا سال 76 مخالفان اسلام در داخل و خارج از کشور اسلام‌شناسان را زیر سوال بردند بیان داشت: از سال 76 پروژه جدید خائنین داخلی این بود که نشان دهند اسلام و قرآن ربطی به خدا ندارد و قران متعلق به پیغمبر است و با نبود پیغمبر نیازی به آموختن آن و تروجیش وجود ندارد.


اصلاحات خیانت‌های فراموش نشدنی درحق اسلام کرده است

 

این نماینده مجلس در ادامه گفت: اصلاحات خیانت‌های فراموش نشدنی درحق اسلام کرده است گفت: اکبر گنجی، سروش و امثال اینها همان پیغمبران جعلی هستند که اصلاحات می‌گوید می‌توان براساس تفکرات آنها در مسیر اسلام حرکت کرد.

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه مجلات و روزنامه‌های اصلاح‌طلبان از سال 76 علیه اسلام مطالب وقیحانه‌ای را شروع به چاپ کرده‌اند خاطرنشان کرد: در روزنامه ایران تاریخ24 تیر79 این تیتر چاپ شد که می‌توان به خالق هستی‌بخش اعتراض کرد و می‌توان فراتر از آن، خداوند را فتنه‌گر خواند!!! آفتاب امروز در تاریخ دوم شهریور77 این تیتر را چاپ کرد که اگر مجوز راهپیمایی به هر گروهی براساس قانون داده شود مشکلی نیست حتی راهپیمایی علیه خداوند.

 

مشکل اساسی فتنه‌گران مقابله با اسلام و رهبر انقلاب است

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه دشمنی فتنه‌گران و دشمنان خارجی با ما اسلام است و دیگر هیچ گفت: در فتنه 88، قانون اساسی نوشته شد که براساس آن در این کشور به دنبال حکومت بودند.

 

وی ادامه داد: چه کسی قانون اساسی جدید می‌نویسند؟ نظامی که تغییر کرده باشد. نظام جدیدی که می‌خواهد قانون را براساس رویکردهای خود بنویسند؛ حال سوال من از فتنه‌گران این است که اگر شما به دنبال احقاق حقوق خود در انتخابات بودید چرا مشاور حقوقی میرحسین موسوی قانون اساسی تبیین می‌کند قانونی که در آن نام اسلام کاملا حذف شده است؟.

 

نماینده مردم تهران در ادامه با بیان اینکه در اصل اول این قانون آمده است جمهوری ایران براساس اصول حاکمیت ملت بر زندگی خویش گفت: هر آنچه در این بند از قانون اساسی سران فتنه نگاه می‌کنید نشانی از لاالاالله و ارکان حکومت اسلامی به چشم نمی‌خورد.

 

برنامه‌ریزی سران فتنه از سال 76 با تلاش جهت گرفتن جایگاه رهبری قوت گرفت

 

حجت الاسلام نبویان بیان داشت: از سال 76 برنامه‌ریزی سران فتنه در غالب جریان‌های سیاسی آغاز شد و در حالی که خاتمی رئیس جمهور و کروبی رئیس مجلس آن دوران بود همه تلاش خود را به کار بردند تا رهبری را از جایگاهش پایین بکشند و به این نتیجه رسیدند تا مجلس خبرگان را از آن خود نکنند موفق نخواهند شد.

 

وی ادامه داد: فتنه گران به خوبی فهمیده بودند که به هیچ عنوان نمی‌توانند مقام رهبری را از جایگاه خود بیرون بکشند مگر اینکه مجلس خبرگان را از آن خود کنند.

 

این نماینده مجلس با دادن هشدار به ملت ایران خاطرنشان کرد: دو سال دیگر انتخابات خبرگان در پیش است مراقب باشید که چه کسانی قرار است در این پست وجایگاه مهم از اسلام دفاع کنند.

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه تلاش بعدی رهبران فتنه گرفتن وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی بود گفت: متأسفانه با برنامه‌ریزی انجام شده توانستند سعید امامی، مصطفی کاظمی و امروز یونسی را بر سر کار بیاورند که بحث شیر و خورشید را مطرح کند و کسی دم برنیاورد.

 

وی با بیان اینکه گام دوم سران فتنه گرفتن نیروی انتظامی و در این امر نیز موفق شده‌اند بیان داشت:‌خوب به خاطر دارم در روزنامه‌ای از سوی موسوی خوئینی‌ها خبری چاپ شد که براثر شکایت اطلاعات؛ روزنامه سلام بسته شده است این روزنامه را تا مدتی بسته نگاه داشتند تا اینکه در روزنامه نشاط پس از پس گرفتن شکایت وزارت اطلاعات این تیتر زده شد که آیا نظام هزینه بسته شدن روزنامه سلام را خواهد داد؟

 

مقام معظم رهبری دو مرتبه فریاد زدند یا امام زمان جانم به فدای تو

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه عصر پنج‌شنبه براساس این صحنه‌سازی فتنه‌گران داخلی دانشجویان در وسط کوی دانشگاه چند نفر از نیروی انتظامی را گروگان می‌گیرند و در انتهای آن ماجرای پیچیده مقام معظم رهبری در حالی که بار دیگر فرمودند یا امام زمان جانمان را برای تو می‌دهیم به اجبار نوشتن نیروی انتظامی در دست موسوی لاری باشد.

 

وی ادامه داد: آنها کار را به جایی رساندند که آقا در جمع صدهزار بسیجی فرمودند که اگر کمی فشار را بر من بیش از این کنند ایران را کربلا خواهم کرد و اینجاست که اندک اندک باید متوجه تذکرات رهبری در خصوص هوشیاری مردم باشیم.

 

نماینده مردم تهران با بیان اینکه خاتمی در دوران ریاست جمهوریش پا را فراتر از آنچه تصور می‌شد گذاشت خاطرنشان کرد: خاتمی به کروبی مانند کبوتری که کبوتر می‌خورد و الخبثات طیبین را در ذهن ما تداعی می‌کند نوشت که ماده‌ای را به تصویب برساند که رئیس جمهور اختیار نظارت بر سران قوا و عنوان‌ها و نهادهای دولتی از جمله فرماندهی کل قوا را داشته باشد.

 

حجت الاسلام نبویان با بیان اینکه رهبری و مردم آمده‌اند تا اسلام را در ایران حفظ کنند ابراز داشت: عفت مرعشی در سال 88 در انتخابات گفت من به موسوی رای داده‌ام و اگر او رای نیاورد به بیرون از خانه‌هایتان بریزید.

 

وی ادامه داد: هاشمی و خانواده‌اش همه کار کردند تا اسلام را از دست این مردم خارج کنند. نمی‌توان گفت: فائزه هاشمی رفته بود ساندویچ بخورد و او را بیخودی گرفتند و برخی نگویند مهدی هاشمی مانند فرزند حضرت نوح است. حضرت نوح فرزند خود را طرد کرد؛ اما این پدر نه تنها فرزند خود را طرد نمی‌کند بلکه او از او دفاع می‌کند!!!

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه نمی‌توان گفت: مهدی هاشمی پس از سه سال از فرار از ایران در هنگام برگشت چه جایزه‌های از پول بیت‌المال دریافت کرده است گفت با پول مردمی که نمی‌توانند فرزندان خود را به دانشگاه بفرستند هدایای به فرزند هاشمی داده‌اند.

 

میرحسین باید 400 برگه تقلب به قانون ارائه می‌داد

 

حجت الاسلام نبویان بابیان اینکه 46هزار صندوق رای در سال 88 رای‌های چهار  کاندید ریاست جمهوری را جمع‌آوری کردند گفت: آقای میرحسین موسوی چیزی بیش از احمدی‌نژاد که رئیس جمهور بود نماینده در پای صندوق های رای گذاشته بود به نحوی که40 هزار نماینده از سوی موسوی بر 46 هزار صندوق رای نظارت داشتند.

 

وی ادامه داد: تقلب گسترده اگر از سال 8 صبح تا 8 شب شکل گرفته باشد 40 هزار نماینده می‌توانند در هر ساعت یک صفحه تقلب را بنویسند و این یعنی 40 هزار در 12 ساعت که می‌شود 400 برگه تقلب که باید نمایندگان میرحسین موسوی ارائه می‌دادند؛ اما آنها حتی یک برگه تقلب نیز ارائه ندادند.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه کروبی ساده‌لوحانه اعلام کرد کوپن ارزاق را به جای برگه رای در داخل صندوق انداختند گفت: این دیگر جای تعجب ندارد که خانم موسوی به عنوان استاد دانشگاه و روشنفکر می‌گوید مردم لرستان باید به موسوی رای داده باشند زیرا شوهر من است و من لر می‌باشم.

 

وی در پایان با بیان اینکه 30 کشته در هشت ماه و تشنج فضای کشور، بهایی است که باید خائنین به کشور آن را پرداخت کنند گفت: مملکت ایران اسلامی دراوج نگرانی با 20 شهید بسیجی از سوی افرادی به تشنج کشیده شد که تحمل ادامه دادن دولت احمدی‌نژاد به کار را نداشتند و دارای سه خصلت اساسی بودند یک؛ اینکه ثابت کردند از نظر آنها میزان رای ملت نیست؛ دوم، اینکه دروغگو بودند و 11 میلیون رای احمدی‌نژاد را تقلب دانستند و سوم؛ اینکه قانون‌گرا نبودند و اکنون می‌خواهند مردم این خائنان ملت را فراموش کنند که هرگز این اجازه را نخواهیم داد.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون