تاریخ خبر: کد خبر: 5966

پرونده «بحران جنسی»-7 / نواهنگ اختصاصی:

هشدار صریح رهبر معظم انقلاب درباره تهاجم جنسی در دهه هفتاد+دانلود

سعی می‌کنند جوانان مؤمن را از پایبندی‌های متعصّبانه به ایمان، که همان عواملی است که یک تمدّن را نگه می‌دارد، منصرف کنند. همان کاری را که در اندلس، در قرن‌های گذشته کردند. یعنی جوانان را در عالم، به فساد و شهوت‌رانی و میگساری و این چیزها مشغول کردند. این کار، حالا هم انجام می‌گیرد.

هشدار صریح رهبر معظم انقلاب درباره تهاجم جنسی در دهه هفتاد+دانلود

به گزارش «قاصدنیوز»، نگاه تیزبینانه رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال‌های سال ضمن توجه به ظرفیت‌ها و تولیدات عظیم فرهنگی جوانان مومن انقلابی، هشدارهای بسیار جدی درباره تهاجم جنسی و به تعبیری «اندلسی سازی» کشور را به مسئولان و عناصر فرهنگی گوشزد نموده اند.

 

یکی از تندترین سخنان علنی رهبر معظم انقلاب در این‌باره به بیست و سه ساله پیش یعنی 21 مردادماه سال 1371 در دیدار با کارگزاران فرهنگی نظام مربوط است که در ادامه، متن آن می آید:

 

 

دانلود

 

" تهاجم فرهنگی، مثل خودِ کار فرهنگی، اقدامِ آرام و بی سر و صدایی است. یکی از راه‌های تهاجم فرهنگی، این بوده است که سعی کنند جوانان مؤمن را از پایبندی‌های متعصّبانه به ایمان، که همان عواملی است که یک تمدّن را نگه می‌دارد، منصرف کنند. همان کاری را که در اندلس، در قرن‌های گذشته کردند. یعنی جوانان را در عالم، به فساد و شهوت‌رانی و میگساری و این چیزها مشغول کردند. این کار، حالا هم انجام می‌گیرد.

 

من بارها گفته‌ام: عدّه‌ای وقتی در خیابان نگاه می‌کنند و زنانی را می‌بینند که حجابشان قدری ناجور است، دلشان خون می‌شود. بله؛ این کارِ بدی است. اما کارِ بد اصلی، این نیست. کارِ بد اصلی آن است که شما در کوچه و خیابان نمی‌بینید!

کسی به کسی گفت: «چه کار می‌کنی؟» گفت: «دهل می‌زنم.» گفت: «چرا صدای دهلت در نمی‌آید؟» گفت: «فردا صدای دهل من درمی‌آید!» صدای فروریختن ایمان و اعتقاد ناشی از تهاجم پنهانی و زیرزیرکی دشمن - اگر شما ملت و عناصر فرهنگی بیدار نباشید - خدای نخواسته، آن وقتی درمی‌آید که دیگر قابل علاج نیست! جوان جبهه رفته ما را اگر محاصره کردند؛ اگر اوّل یک ویدئو در اختیارش گذاشتند و بعد او را به تماشای فیلم‌های جنسىِ وقیح وادار کردند؛ شهوت او را تحریک کردند و بعد او را به چند مجلس کشاندند، مایه‌ای ندارد جوانی را در اوج نیروی جوانی کسی بتواند فاسد کند وقتی که تشکیلاتی وجود داشته باشد! حالا دشمن این کار رامی‌کند.
 

من از شهرستان‌ها خبر دارم. از شهرهای مختلف کشور خبر دارم. خبرهای آنچنانی را به ما می‌دهند. روز و شبی نیست که ما، از این‌گونه خبرها نشنویم. این کارها را چه کسی می‌کند؟ دشمن! جوان، دچار شهوت‌رانی می‌شود و ایمان خودش را از دست می‌دهد. در اوایل کار، حتی همان جوان گریه می‌کند؛ امّا بتدریج او را همین‌طور میبرند. بچه مدرسه‌ای‌های ما را، دبیرستانی‌های ما را، حتی بچه‌های مدارس راهنمایی ما را، همین‌طور فاسد میکنند. افرادی را پیدا می‌کنند که مواد مخدّر و عکس‌های ناجور به مدرسه میبرند."

 

 

 

::... پرونده «بحران یا انقلاب جنسی؟! ..::

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون