تاریخ خبر: کد خبر: 3074

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

دو شرور به عنف امروز در مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

به گزارش قاصدنیوز، امروز صبح دو شرور به نام های "علی – م" و "علی – ق" بنا بر ارتکاب جرم های متعدد و خشن نظیر زورگیری، تجاوز به عنف، اعمال منافی عفت و یک فقره قتل در منطقه قاسم آباد شهر مشهد در تقاطع شاهد و حجاب در ملا عام به دار مجازات آویخته شدند.


غلامعلی صادقی دادستان شهر مشهد درباره جزییات اعمال مجرمانه دو شرور اعدام شده گفت : سیزدهم مرداد سال ۱۳۸۸ نوجوانی که برای خرید نان از خانه خارج شده بود در چنگ ۲ زورگیر موتورسوار گرفتار شد و آن‌ها او را به زور و تهدید سوار بر موتور سیکلت کردند و به داخل یک ساختمان نیمه ساز در منطقه قاسم آباد کشاندند.

 

وی افزود: دو جوان موتورسوار که حدود ۲۱ و ۲۲ سال دارند پس از آزار و اذیت نوجوان مذکور گوشی تلفن همراه و سیم کارت او را نیز با تهدید به مرگ زورگیری می‌کنند و از محل متواری می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: در حالی که با اعلام شکایت پدر نوجوان مذکور، تحقیقات پلیس برای ردیابی و شناسایی موتورسواران ادامه داشت، در تاریخ بیست و یکم مهر‌‌ همان سال نیز پرونده مشابهی به پلیس گزارش شد. محتویات پرونده حاکی از آن بود که ۲ جوان موتورسوار در ساعت ۲۲ شب نوجوان دیگری را با توسل به تهدید با چاقو سوار موتور سیکلت کرده و در اطراف بزرگراه میثاق مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند و سپس با ایراد ضرب و جرح و فحاشی، گوشی تلفنش را نیز زورگیری کرده‌اند.

 

مقام ارشد قضایی مشهد اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع، تحقیقات وسیعی از سوی کارآگاهان برای شناسایی متهمان در دستور کار قرار گرفت و ردیابی آنان با انجام چهره نگاری وارد مرحله جدیدی شد. این در حالی بود که ۲ متهم فراری در جریان یک نزاع، نیز مرتکب اعمال شیطانی شده بودند.

 

قاضی صادقی  اظهار کرد: با تلاش مأموران و دستورات ویژه قضایی، متهمان و افراد مرتبط دیگر با این پرونده دستگیر شدند و  پرونده متجاوزان به عنف در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی و توسط قضات باتجربه مورد رسیدگی قرار گرفت که پس از چندین جلسه محاکمه ، ۲ متهم مذکور  به خاطر اعمال شیطانی و خلاف عفت به اعدام محکوم شدند.

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

اعدام دو متجاوز به عنف در مشهد+عکس

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون