تاریخ خبر: کد خبر: 2287

فیلم/ ابتکار جالب قرائتی برای رسوایی آل سعود

این نماز جماعت دو میلیونی در مسجدالحرام حتی سبب عطسه یک گربه نمی شود. تا چه برسد که جلوی منکر را بگیرد. یا رسول الله یا نعوذ بالله دروغ گفتید، یا معلوم می شود این مسلمانان نمازشان گیر دارد!

فیلم/ ابتکار جالب قرائتی برای رسوایی آل سعود

به گزارش «قاصدنیوز»، حجت الاسلام محسن قرائتی در برنامه اخیر درس هایی از قرآن به بیان خاطره ای از ابتکار زیرکانه خود برای رسوایی رژیم جنایت پیشه آل سعود در یک کنفرانس بین المللی درسال66 پرداخت.

 

 

قابل ذکر است فیلم پخش شده از تلویزیون، بخشی از متن اصلی سخنان وی در این خصوص است.

 

 

متن این خاطره:

بعد از جنایت شهدای مکه، چهارصد شهید، یک کنگره ای بود در آفریقا ما رفتیم سخنرانی کنیم، از همه ی کشورهای آفریقایی و غیر آفریقایی جمع شده بودند، سالنی دو سه برابر اینجا با کم و زیادش بود. گفتند کسی علیه سعودی حق ندارد حرف بزند. چون سعودی به همه آخوندها پول می دهد. اصلاً ما هم آمده بودیم که بگوییم سعودی ما را کشت. حرف نزدن یعنی چه؟ شب نشستم و با خودم فکر کردم که ... حرف با این ها نزن.

 

یک گنبد خضراء، گنبد سبزی بود، قبر پیغمبر! بزرگ! به یک نفر گفتم تو فردا این را بردار و همینطور بالای سر من نگهدار. همینطور بایست. گفت: چرا؟ گفتم: تو بایست باقی اش با من! این برداشت و این را نگه داشت و من وقت سخنرانی ام که شد، رفتم و گفتم: آقا من با شما حرف نمی زنم. من با پیغمبر حرف می زنم، پشتم را به مردم کردم و آن وقت زیاتنامه خواندم. «السلام علیک یا رسول الله...» یا رسول الله! گفتی ظلم نکنید، زیر بار ظلم نرو، بلند شو و ببین که مسلمانان چقدر مظلوم هستند. یا رسول الله گفتی روی پای خودت بلند شو، بلند شو و ببین سنگ های قبرت هم از خارج می آید. یا رسول الله تو گفتی نمی دانم چه، «تُرْ‌هِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّـهِ» (انفال/60) بلند شو و ببین مسلمانان از دشمن خدا می ترسند. تو گفتی: «أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُ‌حَمَاءُ بَيْنَهُمْ‌« (فتح/29) بلند شو و ببین «أَشِدَّاءُ عَلَى الْمسلمین رُ‌حَمَاءُ بین الکفار» آقا پشتم را به این جمعیت کردم، یک سی چهل آیه را به هم گره زدم، «السلام علیک یا رسول الله... بلند شو و ببین... بلند شو و ببین...»

 

آقا جلسه متحول شد، چه افرادی گریه کردند. بعد از جلسه سر من ریختند، ببوس! همان هایی که گفتند: کسی علیه سعودی نباید حرف بزند. پشتم را کردم و با کمک آیات قرآن، یک زیارتنامه درست کردم، تمام جنایات و ضعف های امت اسلامی را... «السلام علیک یا رسول الله... در قرآن گفتی این... ما این هستیم. در قرآن گفتی این... ما این هستیم. در قرآن گفتی این... ما این هستیم. یا رسول الله در قرآن گفتی: «إِنَّ الصَّلَاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنكَرِ‌«، بلند شو و ببین نماز مسجد الحرام  «و لا تَنْهَى عن الْفَحْشَاءِ و لا عَنِ َالْمُنكَرِ‌« نماز جماعت دو میلیونی می خوانند، بالاترین منکر هم کشتن مسلمانان غزه و فلسطین و لبنان و عراق و افغانستان است. بزرگترین منکر کشتن مؤمن است.

 

این نماز جماعت دو میلیونی حتی سبب عطسه یک گربه نمی شود. تا چه برسد که جلوی منکر را بگیرد. یا رسول الله یا نعوذ بالله دروغ گفتید، یا معلوم می شود این مسلمانان نمازشان گیر دارد. نمازشان چه اشکالی دارد؟ جمعیت که دو میلیون است، همه هم پولدار هستند، بلندگوها هم سالم است، پیشنمازش هم حافظ قرآن است، سنگش مرمر است، آبش زمزم است، پس چرا نماز گیر ندارد؟ پیشنمازش مهدی(عج) نیست. اگر پیشنماز امام زمان(ع) بود، «إِنَّ الصَّلَاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَاءِ وَالْمُنكَرِ‌« (عنکبوت/45) یک نماز عید خواندند پیشنمازش مفتح بود، بعد از آن نماز شاه کنده شد. اگر پیشنماز... در اسکناس یک نخ است، آن نخ ارزش می دهد. اگر پیشنماز دنبال امام معصوم برویم همه چیزمان درست می شود.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون