تاریخ خبر: کد خبر: 3049

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری مشهد در گفتگو با «قاصدنیوز»:

مجوزی برای تجمع اعتراضی به سخنان علی مطهری صادر نشده است

با توجه به وضعیت فعلی کشور و لزوم حفظ وحدت ملی و از طرفی مشی اعتدالی دولت درخواستمان از روسای دانشگاه از گذشته تاکنون این بوده است که از نیروهای افراطی هر دو جناح برای ایراد سخنرانی دعوت نکنند.

مجوزی برای تجمع اعتراضی به سخنان علی مطهری صادر نشده است

سید عبدالله ارجائی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری مشهد در گفتگو با «قاصدنیوز» با اشاره به اینکه هیچ درخواست رسمی مبنی بر صدور مجوز تجمع اعتراضی به سخنان علی مطهری تاکنون به فرمانداری ارائه نشده ، گفت: تاکنون هیچ مجوزی هم درباره این موضوع صادر نشده است.

 

معاون فرماندار مشهد درخصوص سخنان اخیر علی مطهری در دانشگاه فردوسی گفت: اولا مسئولیت صدور مجوز سخنرانی، گردهمایی و نشست در محیط های دانشگاهی با هیئت نظارت دانشگاه ها است و فرمانداری ها و استانداری ها در این زمینه مسئولیتی ندارند اما با توجه به وضعیت فعلی کشور و لزوم حفظ وحدت ملی و از طرفی مشی اعتدالی دولت درخواستمان از روسای دانشگاه ها از گذشته تاکنون این بوده است که از نیروهای افراطی هر دو جناح برای ایراد سخنرانی دعوت نکنند.

 

ارجائی درباره اظهارات علی مطهری در دانشگاه فردوسی گفت: البته قسمتی از این سخنان توسط خودشان تکذیب شده است، اما در هر حال  اگر این سخنان را گفته باشند یا نگفته باشند، به نظر من از فرزند شهید مطهری بعید است وارد طرح این‌گونه مسائل شود.

 

قابل ذکر است شنیده شده بود بعداز ظهر امروز چهارشنبه تجمعی در اعتراض به سخنان اخیر علی مطهری در مشهد برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون