تاریخ خبر: کد خبر: 3026

اعتبار نامه مطهری را مورد بررسی و تجدید نظر قرار دهید

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی خطاب به مطهری گفت: زمانی که شما عنوان می‌کنید "حصر" خلاف قانون است، منظورتان قانون جمهوری اسلامی است یا قوانین کنگره آمریکا؟

اعتبار نامه مطهری را مورد بررسی و تجدید نظر قرار دهید

به گزارش قاصدنیوز، هادی باادب‌برزگری، مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی امروز در حاشیه همایش"جمعیت و خانواده" در دانشگاه فردوسی مشهد در واکنش به سخنان علی مطهری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: متاسفانه مشاهده می‌کنیم فردی به عنوان نماینده مجلس سخنانی از زیان BBC و اوباما بیان می‌کند که ضد نظام است و این جای تاسف و تاثر دارد که سخنانی را خطاب به بسیج، این نهاد دلسوز انقلاب می‌زند که خلاف واقع است.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی تاکید کرد: مگر این بسیج باعث برون رفت کشور از بحران‌های مختلف نشد؟ این عزتی که امروز کشور شاهد آن است مگر با ریختن خون بسیجیان به دست نیامده است؟

 

باادب‌برزگری با تاکید بر اینکه متاسفانه این فرد مسائلی را خطاب به بسیج بیان می‌کند که شایسته نیست از زبان وی شنیده شود، شاید این فرد اعتقادی به فتنه ندارد و همان دفاعی که اوباما از موسوی و کروبی مطرح می‌کند را می‌گوید، آبشخور فکری این نماینده مجلس کجاست؟

 

وی خطاب به نمایندگان مجلس تصریح کرد: از مسئولان و نمایندگان مجلس می‌خواهیم که به جد اعتبار نامه این فرد را مورد بررسی و تجدید نظر قرار دهند؛ زیرا این فرد نمی‌تواند مدافع منافع ملت باشد.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه بسیج دانشجویی پیگیر سخنان این نماینده مجلس خواهد بود، گفت: از مطهری دعوت می‌کنیم تا در یک فضای علمی، آکادمیک و قانونی مناظره کند و شبهاتی را که در این مسئله دارد پاسخ گیرد.

 

باادب‌برزگری ضمن بیان اینکه به نظر می‌رسد این فرد تسلط کامل به قوانین ندارد، تصریح کرد: آقای مطهری ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم زمانی که شما عنوان می‌کنید "حصر" خلاف قانون است، منظورتان قانون جمهوری اسلامی است یا قوانین کنگره آمریکا؟

 

وی ادامه داد: مسئله"حصر" توسط شورای عالی امنیت ملی که یک نهاد قانونی است صورت گرفته و این مسئله توسط قانون مطرح شده است.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی بار دیگر با تاکید بر اینکه کدام قانون مدنظر شماست، گفت: سعی و تلاش دانشجوی با بصیرت این است که این مسائل را پیگیری و به آنان پاسخ دهد.

 

باادب‌برزگری در پایان بار دیگر خطاب به مطهری و دیگر نمایندگان مجلس گفت: از مطهری جهت رفع شبهاتش در این زمینه دعوت به مناظره منطقی و قانونی می‌کنیم و از نهادهای قانونی درخواست داریم بار دیگر اعتبارنامه وی را در دستور کار قرار دهند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون