تاریخ خبر: کد خبر: 967

«فرهنگ جامع خادمان و قهرمانان قرآن و عترت مشهد» رونمایی شد

معرفی مجموعه ای از برترین های خدمات ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم و اهل بیت عصمت وطهارت در بخش های مختلف و متعدد قاریان، حافظان ، مفسران ، مدرسان، تبلیغ و ترویج قرآنی در این فرهنگنامه صورت گرفته است .

«فرهنگ جامع خادمان و قهرمانان قرآن و عترت مشهد» رونمایی شد

به گزارش قاصدنیوز، دفتر اول از کتاب فرهنگ جامع خادمان و قهرمانان قرآن و عترت مشهد، به همت نعمت الله فیروزی و جمعی از نویسندگان از سوی موسسه قرآن و عترت آفاق نسیم وحی در تیراژ 1000 نسخه منتشر شد.

 

نعمت الله فیروزی یکی از نویسندگان این کتاب در گفتگو با خبرنگار حوزه گفت: معرفی مجموعه ای از برترین های خدمات ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم و اهل بیت عصمت وطهارت در بخش های مختلف و متعدد قاریان، حافظان ، مفسران ، مدرسان، تبلیغ و ترویج قرآنی در این فرهنگنامه صورت گرفته است .

 

وی هدف از نگارش  کتاب را معرفی بهترین های قرآن مشهد عنوان کرد و افزود: تشویق و ایجاد انگیزه در جوانان و نوجوانان برای فعالیت در عرصه های مختلف قرآن و دینی عنوان کرد.

 

این نویسنده قرآنی ادامه داد: موسسه قرآن و عترت آفاق نسیم وحی نیز بنا به وظیفه رسالت فرهنگی خود شناسایی ،معرفی تجلیل و تکریم نخبگان و فرهنگیان دینی بیان کرد.

 

وی با بیان اینکه کتاب فرهنگ جامع خادمان و قهرمانان قرآن و عترت مشهد مقدس در 10 فصل نوشته شده است ، افزود: این حرکت هر چند ناچیز در ترویج و نهادینه کردن معارف دین داشته باشیم منتشر شده است .

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون