تاریخ خبر: کد خبر: 894

شهرداری مشهد از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می‌کند

برادران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی به ایجاد شرکت‌های دانش بنیان تاکید داشته‌اند، تصریح کرد: شهرداری مشهد با برنامه‌ریزی خود، سیاست فوق را در قالب بودجه مطرح کرده است.

به گزارش قاصدنیوز به نقل از مشهدپیام، محمد مهدی برادران، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد با بیان اینکه شهرداری مشهد در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می‌کند گفت: با توجه به تبصره بودجه در خصوص اختصاص نیم درصد از اعتبارات هر حوزه به شرکت‌های دانش بنیان، سمن‌ها می‌توانند تبدیل به شرکت دانش بنیان شوند.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی به ایجاد شرکت‌های دانش بنیان تاکید داشته‌اند، تصریح کرد: شهرداری مشهد با برنامه‌ریزی خود، سیاست فوق را در قالب بودجه مطرح کرده است.

 

عضو شورای سیاست‌گذاری گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد اظهار کرد: مصمم هستیم در این شورا موضوعاتی همچون ایده‌ پردازی، نشست‌های جوانه و حمایت از سمن‌ها را دنبال کنیم. برادران ایجاد هویت کاری جوانان را مقدم بر ازدواج و اشتغال آنان دانست و تاکید کرد: هویت کاری بزرگترین خدمت به جوانان است که با ایجاد کار دانشجویی می‌توان گامی موثر در زمینه هویت‌سازی برداشت.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون