تاریخ خبر: کد خبر: 892

تمجید آیت الله صدیقی از برنامه «سفره های همدلی»

وی در خصوص ویژه برنامه افطار صدا و سیمای خراسان رضوی برنامه سفره‌های همدلی گفت: این برنامه ارتباط میان مسجد و محله و منزل را مورد تاکید قرار داده و از روان‌شناسان اجتماعی خوبی نیز بهره گرفته و فرصت خوبی را ایجاد کرده است.

تمجید آیت الله صدیقی از برنامه «سفره های همدلی»

به گزارش قاصدنیوز به نقل از ستاد خبری برنامه سفره‌های همدلی، حجت الاسلام کاظم صدیقی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که مردم ما با صدا وسیما زندگی می‌کنند و با این هجوم شبکه‌های بیگانه و سم پاشی‌هایی که دارند بازهم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مورد توجه مردم است.

امام جمعه موقت تهران افزود: این رسانه هم مسئولیت آگاهی بخشی جهل زدایی را دارد و هم مسئولیت القاء خبرهای صحیح و جهت دار از جهان و اشباع عواطف و فضا سازی را دارد.

 

مسئولیت سنگین صدا و سیما در برابر جامعه

وی گفت: مسئولیت سنگینی بر دوش صدا و سیما در برابر خانواده، اقتصاد، فرهنگ و سیاست و نیازهای متنوع جامعه وجود دارد.


امام جمعه موقت تهران به تلاش‌های دشمن برای سست کردن بنیان خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: صدا و سیما باید با برنامه ریزی و بهره گیری از منابع دینی، فرصت‌های خوبی برای سرگرمی و ایجاد نشاط برای جوانان ایجاد کند.

 

وی افزود: اسلام دینی است که برای جزئیات زندگی از جوانی تا پیری و برای همه اصناف و مشاغل برنامه دارد و در روایات و احادیث اسلامی نیز تاکید شده است که با روحیه و نشاط باید از کسالت به خدا پناه ببریم.

 

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: اسلام دین نشاط است و دین هم افزایی است و دین اسلام پویایی دارد.

 

قرآن برای بیماری‌های سیاسی و اجتماعی درمان دارد

وی به ضرورت توجه به حضور قرآن در زندگی تاکید کرد و گفت: قرآن نسخه‌ای شفا بخش است و دردهای زندگی و خلا‌ها با این نسخه الهی برطرف می‌شود.

 

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: قرآن برای بیماریهای سیاسی و اجتماعی درمان دارد.

 

وی در خصوص ویژه برنامه افطار صدا و سیمای خراسان رضوی برنامه سفره‌های همدلی نیز گفت: این برنامه ارتباط میان مسجد و محله و منزل را مورد تاکید قرار داده و از روان‌شناسان اجتماعی خوبی نیز بهره گرفته و فرصت خوبی را ایجاد کرده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون