تاریخ خبر: کد خبر: 870

موضع گیری در مقابل بخشنامه دانشگاه آزاد مصداق نهی از منکر و واجب است

علم الهدی با انتقاد از ابلاغیه اخیر دانشگاه‌ آزاد افزود: مقابله با مشکل بدحجابی نیاز به کار فرهنگی دارد؛ اما من سوال می‌کنم حراست دانشگاه‌ آزاد در برابر ناهنجاری‌ها چگونه رفتار می‌کند آیا بدحجابی خود یک ناهنجاری نیست پس به چه دلیل از حراست دانشگاه خواسته شده است دیگر در این امر ورود نکند.

موضع گیری در مقابل بخشنامه دانشگاه آزاد مصداق نهی از منکر و واجب است
به گزارش قاصدنیوز آیت‌الله علم‌الهدی در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در مشهد، گفت: در خصوص مسئله حجاب و ابلاغیه اخیر دانشگاه آزاد ما نگفتیم که حراست دانشگاه آزاد با مشکل حجاب که مشکل فرهنگی است مقابله کند؛ بلکه ما خواسته‌ایم با بدحجابی و بی‌حجابی که یک ناهنجاری در کشور به شمار می‌آید برخورد مناسب صورت بگیرد.
 
وی با انتقاد از ابلاغیه اخیر دانشگاه‌ آزاد افزود: مقابله با مشکل بدحجابی نیاز به کار فرهنگی دارد؛ اما من سوال می‌کنم حراست دانشگاه‌ آزاد در برابر ناهنجاری‌ها چگونه رفتار می‌کند آیا بدحجابی خود یک ناهنجاری نیست پس به چه دلیل از حراست دانشگاه خواسته شده است دیگر در این امر ورود نکند.
 
امام جمعه مشهد با بیان اینکه دانشجویان ارزشی باید وارد میدان شده و در مقابل این ابلاغیه دانشگاه آزاد جبهه‌گیری کنند، تصریح کرد: دانشجویان ارزشی و بسیجی و اساتید بسیجی آنها باید در برابر ابلاغیه اخیر دانشگاه آزاد در خصوص عدم حضور حراست در بحث حجاب جبهه‌گیری کنند و بدانند این مسئله نهی از منکر است و واجب می‌باشد.
 

علم‌الهدی در پایان گفت: ‌اگر دانشگاه آزاد بنا دارد با این گونه رفتارها هنجارشکنی‌ در میان دانشجویان ایجاد کند باید دانشجوی ارزشی به میدان بیاید و این رفتار را متذکر شود

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون