تاریخ خبر: کد خبر: 8606

انیمیشن «نبرد خلیج فارس ۲» در تهران و ۷ شهر دیگر به نمایش درمی‌آید

برنامه ریزی ما برای اکران فیلم همزمان پخش آگهی‌های فیلم از رسانه ملی در شهرهای فارس، اصفهان، آذربایجانی شرقی و غربی، کردستان ، قم و یزد از این هفته آغاز می‌شود.

به گزارش «قاصدنیوز»، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره اکران فیلم « نبردخلیج فارس 2» در استان خراسان رضوی گفت: برای نمایش موثر فیلم برنامه ریزی انجام دادیم که ابتدا فیلم در خراسان به نمایش درآید زیرا گروه انیمیشن فاطمةالزهرا (س) در این شهر مستقر هستند و تصمیم داشتند ابتدا این فیلم در خراسان رضوی به نمایش بگذارند این فیلم هم اینک در سینماهای آفریقا، هویزه، سیمرغ، پیروزی و قدس در خراسان به نمایش درآمده که با اقبال خوبی مواجه شده و هم اینک 15 میلیون تومان فروش داشته است. 

 

وی ادامه داد: برنامه ریزی ما برای اکران فیلم همزمان پخش آگهی‌های فیلم از رسانه ملی در شهرهای فارس، اصفهان، آذربایجانی شرقی و غربی، کردستان ، قم و یزد از این هفته آغاز می‌شود. 

 

 

فرجی درباره اکران فیلم در تهران توضیح داد: این هفته همزمان با اکران گسترده فیلم در شهرستان‌ها در جلسه شورای صنفی نمایش اکران این فیلم در تهران مطرح می‌شود که با موافقت شورا نمایش این فیلم را در تهران نیز خواهیم داشت. 

 

بنابراین گزارش، انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» انیمیشنی است که در آن جنگ میان ایران و آمریکا در خلیج فارس شکل می‌گیرد و با هدایت سردار قاسم سلیمانی این جنگ به پیروزی می‌رسد. این به قدرت موشکی بالستیک ایران می‌پردازد. این فیلم پیامی به ترامپ است که اگر به ایران حمله کند با شکست مفتضحانه‌ای مواجه می‌شود. 

 

فیلم «نبرد خلیج فارس 2» در هدف‌گذاری خود موفق بوده و توانسته شبکه بی‌بی‌سی را به واکنش درباره فیلم وادار کند. 

 

منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون