تاریخ خبر: کد خبر: 843

سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان راهبرد اصلی نظام است

به گزارش قاصدنیوز، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره دیدار اخیر مسئولان و کارگزاران نظام و کشور با مقام معظم رهبری اظهار کرد: استاندار، نمایندگان مجلس و تمام اشخاصی که به‌نمایندگی از استان به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شده بودند همگی از شخصیت‌های ولایی هستند و طبیعتاً باید بدانند که فرمایشات مقام معظم رهبری نصیحت و موعظه نیست بلکه یک فرمان است و باید نسبت به اجرای دستورات ایشان و عملی شدن خواسته‌های به‌حقشان که به‌واقع به‌نفع کشور بوده تلاشی جدی داشته باشند.

 

وی افزود: مسئولان استانی ما توفیق خدمت در بهترین نقطه از خاک میهن را دارند و باید طوری در پایتخت معنوی ایران خدمت کنند که سبب خوشنودی و رضایتمندی ولی‌نعمتمان حضرت علی‌بن موسی الرضا(ع)، امام زمان(عج) و نایب به‌حق ایشان مقام معظم رهبری شود.

 

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: امام خامنه‌ای همچون همیشه درس‌ها و نکات آموزنده‌ای را به حاضرین آموختند و تذکرات لازم را نیز گوشزد فرمودند و همه مسئولان باید خواسته‌های به‌حق ایشان را در سطح شهر، استان و کشور عینیت بخشند.

 

وی تأکید کرد: به همه مسئولان و کارگزاران استان توصیه می‌کنم که توجهی جدی نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشند و تنها شنونده بیانات ارزنده ایشان نباشند و خواسته‌های به‌حق معظم‌له را عملی کنند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون