تاریخ خبر: کد خبر: 7545

به مردم نیجریه نامه بنویسید تا به دست آنان برسد

پس از نوشتن پیام مقاومت و ایستادگی پشت این کارت‌ها، آنها را برای مردم نیجریه ارسال می‌کنیم تا آنان بدانند ملت ایران پشتیبان آنها در برابر ظالمان هستند.

به گزاش «قاصدنیوز»،  عذرا رشیدنژاد مدیر پویش مردمی حمایت از مردم نیجریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در مشهد، گفت: پویش مردمی حمایت از مسلمانان نیجریه توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف دفاع از مردم و به ویژه شیعیان نیجریه در حال برگزاری است.

 

این دانشجو بیان داشت: این پویش از ماه پیش آغاز شده و ما کارت‌هایی با مضامین مقاومت را در بین دانشجویان و مردم مشهد توزیع کرده‌ایم و دانشجویان و مردم پیام ایستادگی و مقاومت خود را پشت این کارت‌ها می‌نویسند.

 

وی ادامه داد: پس از نوشتن پیام مقاومت و ایستادگی پشت این کارت‌ها، آنها را برای مردم نیجریه ارسال می‌کنیم تا آنان بدانند ملت ایران پشتیبان آنها در برابر ظالمان هستند.

 

رشید نژاد تاکید کرد: این پویش با استقبال مردم و دانشجویان روبرو شد؛ به طوری که ما توزیع این کارت‌ها را در دانشکده‌های پزشکی و دانشگاه‌های مختلف گناباد و تربت جام و همچنین شهرهای اصفهان و جهرم نیز داشتیم.

 

این دانشجوی علوم پزشکی مشهد در پایان با محکوم کردن اعدام شیخ نمر توسط آل سعود، تاکید کرد: نباید اجازه دهیم شیخ زکزاکی به شیخ نمر دیگری تبدیل شود.

 

لازم به ذکر است در کانال تلگرام این پویش آمده است:

 

بگو امواج سرکش بیش از این خود را مرنجانند

که طوفان ها مصمم می کند مردان دریا را

 

نیجریه تنها نیست. نیجریه وطن ماست. وطن ما مرز ندارد که در حصار این و آن باشد، اسیر ارتش آتش بماند... وطن ما قلب تمام آزادگان جهان است. ما زنده ایم به برکت خونی که در کربلا جوشید. و خون کربلاییانی که هر روز پیکرهای پاکشان به جرم حق طلبی، زیر سم اسب های یزیدیان پاره پاره می شود.

 

اراده کردیم به اذن حق، برای افراشته ماندن پرچم سیدالشهداء(ع)، پیام وحدت و همبستگی و ایستادگیمان را برای ملت مظلوم و رنج دیده نیجریه ارسال کنیم.

 

کارت پستال هایی با جملات مردم غیور و همیشه در صحنه ایران زمین! از قلب مردم ایران برای برادران و خواهرانمان در آن سوی مرزهای ساختگی.

 

امام فرمود متحد شوید. متحد شدیم و همدل برای رساندن پیام وحدت.

 

پویش مردمی join hands به لطف خدا و با همت هم وطنانمان بدون وابستگی به هیچ نهادی و بصورت خودجوش شروع به فعالیت کرده و از شما مردم عزیز دعوت می کند برای مشارکت در این پویش و دریافت طرح کارت پستال جهت چاپ، درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید:

join.hands15@gmail.com

 

 

Imam Khomeini (r.a): “Join hands because there is a certain victory against the superpowers through this unity.”

 

امام خمینی(ره):

متحد شوید که در سایه اتحاد پیروزیتان بر ابرقدرتان حتمی است.

 

 

کانال تلگرام:

telegram.me/joinhands

اکانت تلگرام:

telegram.me/join_hands

اکانت اینستاگرام:

instagram.com/join_hands

 

 
 
 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون