تاریخ خبر: کد خبر: 7118

با استقبال خوب مشهدی‌ها/

فروش 30 میلیون ریالی «شاهزاده روم» در 3 روز نخست اکران+تیزر

شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی مسیحی و پاکدامن به نام ملیکا را روایت می‌کند که از تبار پدر، از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانوی پاکدامن به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند،این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می‌آید، مادر منجی بشریت می‌شود.

فروش 30 میلیون ریالی «شاهزاده روم» در 3 روز نخست اکران+تیزر

به گزارش «قاصدنیوز»، اکران «شاهزاده روم» در سینماهای مشهد از دوشنبه گذشته آغاز شد و استقبال قابل توجه کودکان و نوجوانان از این اثر پویانمایی سبب شد تا فروش قابل توجهی برای این اثر سینمایی به ثبت برسد. در حال حاضر پویانمایی «شاهزاده روم» در سینماهای هویزه، سیمرغ، پیروزی، قدس و آفریقای مشهد روی پرده اکران است و طی 3 روز ابتدایی اکران، حدود 3 میلیون فروش داشته است.

 

خبرگزاری فارس نیز از فروش فوق العاده پویانمایی «شاهزاده روم» در برخی از شهرهای کشور از جمله مشهد خبر داد و نوشت: مشهد، قزوین، بابل، ساری، بوشهر و اصفهان از جمله شهرهایی هستند که با درخواست های مخاطبان به جمع شهرهای اکران کننده شاهزاده روم پیوستند و فروش این پویانمایی در همین چند روز در شهرهای مشهد و اصفهان بیش از حد انتظار بوده است. پویانمایی «شاهزاده‌روم» تا روز گذشته و بر اساس آخرین رقم‌های اعلامی، به فروش ۶۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید اما وضعیت اکران آن در برخی شهرستان ها به دلیل در اختیار داشتن سالن های کم، چندان مطلوب نیست.

 

 

بنابراین گزارش، "شاهزاده روم" به کارگردانی هادی محمدیان انیمیشن سینمایی با موضوع مادر امام زمان (عج) است که پیش از این در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد و بازخوردهای بسیاری داشت. این انیمیشن در کشورهای عربی از جمله لبنان و عراق اکران شده و مورد استقبال مردم این کشورها نیز قرار گرفته است. این اثر کیفیت منحصر به فردی در بین انیمیشن‌های ایرانی دارد و از ویژگی‌های این کار پرداختن به برهه‌ای از زندگی مادر امام زمان (عج) در روم است.

 

گفتنی است شاهزاده روم داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی مسیحی و پاکدامن به نام ملیکا را روایت می‌کند که از تبار پدر، از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانوی پاکدامن به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند،این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می‌آید، مادر منجی بشریت می‌شود.

 

 

جهت خرید بلیط اینترنتی این پویانمایی فاخر به این آدرس مراجعه کنید

کلمات کلیدی

  • 1 1

    تحریف تا کجا ؟؟؟
    نام رومی مادر امام زمان ملیکه بوده نه ملیکا این ترویج ها هدف ذار است اهل بصیرت

ارسال نظر

تریبون