تاریخ خبر: کد خبر: 7005

واکنش جالب آیت‌الله علم‌الهدی به یک استاد نادان

در پی انتشار اخباری مبنی بر توهین یکی از اساتید دانشگاه آزاد مشهد به حضرت زهرا (سلام الله علیها) آیت الله علم الهدی کتاب "زهرا (س) مولود وحی" را از طریق بسیج دانشجویی این دانشگاه به وی اهدا کرد.

واکنش جالب آیت‌الله علم‌الهدی به یک استاد نادان

به گزارش قاصدنیوز، در پی انتشار اخباری مبنی بر توهین یکی از اساتید دانشگاه آزاد مشهد به حضرت زهرا (سلام الله علیها) آیت الله علم الهدی کتاب "زهرا (س) مولود وحی" را از طریق بسیج دانشجویی این دانشگاه به وی اهدا کرد.

 

چند روزی است که اخباری در رسانه های رسمی و غیر رسمی منتشر می شود مبنی بر توهین یکی از اساتید زن دانشگاه آزاد مشهد که منکر شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) شده است و مدعی شده بیماری کبد سبب مرگ ایشان بوده است. از این روی آیت الله علم الهدی ضمن اهدای کتاب "زهرا (سلام الله علیها) مولود وحی" از طریق بسیج دانشجویی این دانشگاه به وی پیغام داد : "اینکه ما مدعی هستیم حضرت زهرا (سلام الله علیها) به این نحو به شهادت رسیده اند سند و مدرکش را در این کتاب از منابع معتبر شیعه و عامه ملاحظه می کنید. اما اینکه شما مدعی هستید حضرت زهرا (سلام الله علیها) بر اثر بیماری کبد جان باخته است چه سند و مدرکی دارد؟"

 

کتاب "زهرا (سلام الله علیها) ، مولود وحی" کتابی است در باب ادله ی شهادت حضرت فاطمه ی زهرا (سلام الله علیها) و نحوه ی آن که در نیمه ی دهه ی هفتاد شمسی توسط آیت الله علم الهدی نوشته شده است و توسط انتشارات امیرکبیر نیز به چاپ رسیده است.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون