تاریخ خبر: کد خبر: 615

کشف حجاب در ایران یک جریان برنامه ریزی شده بین المللی است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام می‌کنم ضعف در موضوع حجاب، به دلیل عدم باورمندی مسئولان چه در رده های بالا و چه در رده‌های سازمانی است

به گزارش قاصدنیوز، حجت الاسلام احمد سالک در گفتگو با ستاد خبری "سلسله همایش های مرزبانی فرهنگی" افزود: در موضوع حجاب ما به دنبال اجرای قانون عفاف و حجاب هستیم که توسط 24 دستگاه ابلاغ شده است، اما موضوع بدحجابی و حتی کشف حجاب در ایران، یک جریان برنامه ریزی شده بین المللی است و حتی رسما اعلام می کنند که کشف حجاب کنند که بی تردید دستگاه های امنیتی باید با عوامل داخلی و خارجی برخورد کنند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: مسئولان باید باور کنند که فرهنگ دین باعث نجات حاکمیت می شود، باید نوع نگاه به حجاب را به مقتضاء دین تنظیم کنند. مسئولان قانون گذار نیز باید بدانند که این قانون نجات دهنده آنهاست و مشکل اصلی ما هم نوع نگاه هاست. ما نیاز به یک انقلاب داریم که اندیشه ها و ارزش های اول انقلاب را زنده کنیم، نقطه امید ما جوانانی است که بیش از 700 هزار نفر در اعتکاف شرکت می کنند. این یعنی جوهره جامعه ما متدینین هستند.

 

نماینده مردم اصفهان یادآور شد: طرح جامع تعالی خانواده با 50 ماده در کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب کردیم و پس از کارهای قانونی، آن را به مجلس فرستادیم و در دستور کار قرار دارد و در تلاش هستیم که نوبتش را به جلو بیندازیم.

 

گفتنی است همایش "واکاوی رخنه‌های فرهنگی" از سلسله همایش‌های" مرزبانی فرهنگی" پنجشنبه، پنجم تیرماه با حضور بیش از 40 تن از چهره‌های مطرح فرهنگی-سیاسی کشور در مهدیه مشهد برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون