تاریخ خبر: کد خبر: 612

موسسه حق پژوهی دو کتاب با موضوع فرق انحرافی منتشر کرد

موسسه حق پژوهی دو کتاب با موضوع فرق انحرافی منتشر کرد

به گزارش قاصدنیوز، کتاب «اندیشه های یک جادوگر» نوشته‌ی مهدی سالاری به همت موسسه راهبردی حق پژوهی منتشر شد. این کتاب شامل هفت فصل است که به نقد اندیشه های پائولوکوئلیو پرداخته است و همچنین سیر تاریخی اندیشه های پائولوکوئلیو را بررسی نموده است.

 

در قسمتی از این کتاب می خوانیم:

پائولوکوئلیو، در سپتامبر 1999 ضمن سفر به اسرائیل، مورد حمایت مسئولان صهیونیستی نیز قرار گرفت. در سال 2000 در اجلاس سالانه «جهانی سازی داووس» سوئیس، برای سخنرانی دعوت شد و شیمون پرز، رئیس جمهور وقت اسرائیل، ضمن قدردانی از او گفت: «معنویتی که پائولو در خاورمیانه تبلیغ می کند، برای ما مفید است و باعث ثبات ما در خاورمیانه می شود».

این کتاب در 81 صفحه و شمارگان 2000 نسخه با قیمت 2500 تومان به همت موسسه راهبردی حق پژوهی به چاپ رسیده است و علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند با شماره تلفن 09105525941 تماس حاصل نمایند.

 

همچنین این موسسه، کتاب «آسیب شناسی عرفان های نوظهور» نوشته سیدرضا موسوی منتشر و روانه بازار کتاب شد.

 

 

این کتاب در سه فصل به بررسی  شکل گیری عرفان های نوظهور و  آسیب های این معنویت های نوظهور پرداخته است.در بخشی از این کتاب می خوانیم:

بی تردید، ضعف عرفان های نوظهور در عرصه های مختلف خداشناسی، هستی شناسی و انسان شناسی، نمایان گر اندیشه سطحی و غیرواقعی آنها بوده و ترویج و تبلیغ اندیشه های یاد شده، آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. بنابراین آگاهی از وجود این آسیب ها، زمینه را برای کنترل و پیشگیری از آنها مهیا و ماهیتشان را آشکار خواهد کرد، این اثر به تبیین پیامدهای ناگوار ترویج این عرفان ها می پردازد.


کتاب آسیب شناسی عرفان های نوظهور با نویسندگی سیدرضا موسوی پژوهشگر حوزه علمیه توسط انتشارات نخعی در 60 صفحه  با قیمت 2500 تومان به چاپ رسیده است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون