تاریخ خبر: کد خبر: 5830

250 شهر کشور میزبان کاروان‌های رضوی می‌شوند

معاون ارتباطات و ساماندهی موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت رضوی ۲۵۰ شهر کشور میزبان کاروان های رضوی می شوند.

250 شهر کشور میزبان کاروان‌های رضوی می‌شوند

به گزارش قاصدنیوز، صادق حسین‌زاده ملکی افزود: در هشتمین دوره اعزام کاروان های زیر سایه خورشید تمامی استان های کشور معطر به عطر رضوی خواهد شد.

 

وی با اشاره به جشن های برگزار شده در سال گذشته ابراز داشت: در هفتمین دوره جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید علاوه بر ۲۰۰ شهر در داخل کشور در ۴۵ شهر از کشورهای پاکستان، افغانستان، هندوستان، امارات، اندونزی، عراق، لبنان، نیجریه، آذربایجان، روسیه، آلمان و هلند برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه تمامی تشکل‌های مجری برنامه‌های زیر سایه خورشید در تمامی استان‌ها شناسایی شده و با آن­ها ارتباط برقرار شده است، افزود: تلاش داریم علاوه بر ارتباط با تشکل‌های مجری و راهبری، از ظرفیت‌های دیگر تشکل‌ها نیز استفاده شود.

 

ملکی با اشاره به توزیع محصولات فرهنگی متنوع در جشن های زیر سایه خورشید، افزود: تاکنون بخش عمده‌ای از محصولات به استان‌های مختلف ارسال شده است.

 

صادق حسین‌زاده ملکی در ادامه منتسب بودن برنامه‌های زیر سایه خورشید به حضرت رضا(ع) و مردمی بودن این برنامه‌ها از جمله ویژگی ‌های متمایز برنامه‌های زیر سایه خورشید عنوان کرد.

 

معاون ارتباطات و ساماندهی موسسه جوانان آستان قدس رضوی با تأکید بر اثر بخشی فرهنگی برنامه‌های زیر سایه خورشید تصریح کرد: احیای زیارت از راه دور، تبیین سبک زندگی دینی  مبتنی بر معارف اهل‌بیت(ع) و حضور ائمه اطهار(ع) در تمامی ساحت‌های زندگی نکات حائز اهمیتی است که در این برنامه‌ها مورد توجه قرار می گیرد.

 

وی گفت: عنوان «حضورتان در تمام زندگی ام جاریست یا علی بن موسی الرضا(ع)» برای دومین سال متوالی به عنوان پیام محوری هشتمین دوره ویژه برنامه زیر سایه خورشید انتخاب شده است.

 

منبع: روابط عمومی موسسه جوانان آستان قدس رضوی

کلمات کلیدی

ارسال نظر