تاریخ خبر: کد خبر: 582

کدامین گناه را برای ظهورش ترک میکنی؟

ثبت نام دومین دوره طرح اینترنتی " قدمی برای ظهور" آغاز شد.

کدامین گناه را برای ظهورش ترک میکنی؟

به گزارش قاصدنیوز، دبیر كانون مهدويت دانشگاه فردوسی مشهد ضمن اعلام اين خبر در خصوص اين مرحله از طرح گفت: این طرح یک طرح متفاوت اینترنتی است که به همت کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد و با مشارکت فرهنگسرای انتظار مشهد برای دومین سال پیاپی با هدف ترویج انتظار اجتماعی و عملی و بر اساس مشورت اساتید مختلف به اجرا در آمده است.

 

محمد نجيمي افزود: این طرح بر مبنای اینکه "انتظار یک عمل است و بی عملی نیست" شکل گرفته است و هدف از ان این است که با ارائه مثال ها و نمونه هایی به مخاطبین از انتظار اجتماعی و عملی، فضای انتظار در جامعه ایران اسلامی را بیشتر و بیشتر به سمت مفهوم واقعی آن سوق داده شود. از این رو گزینه های پیشنهاد شده دراین طرح در حوزه های  کارکردهای اجتماعی انتظار، انتظار فردی و عملی ، مطالعاتی و نیز تبلیغ مهدویت دسته بندی شده اند. در اصل این طرح فرصتی برای یک اقدام دسته جمعی و هماهنگ در جهت زمینه سازی ظهور در جامعه ایران اسلامی پدید آورده است.

 

وي در خصوص نحوه شركت در اين طرح گفت: در این مرحله از طرح هر فرد به راحتی می­تواند با مراجعه به صفحه طرح در سایت کانون مهدویت دانشگاه فردوسي مشهد به آدرس www.zohoor313.com پس از مطالعه بیانیه طرح، از میان 20 گزینه موجود پیشنهاد شده در حوزه کارکردهای انتظار حداقل یک مورد و حداكثر سه مورد را برگزیند و يا به شماره پيامكي 1000300313 ارسال نمايند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون