تاریخ خبر: کد خبر: 5650

پست اینستاگرامی وزیرکشور درمورد پدیده شاندیز

وزیر کشور در صفحه اینستاگرم خود توضیحاتی را درمورد جلسه اخیرش درباره پدیده شاندیز منتشر کرد.

به گزارش «قاصدنیوز»، عبدالرضا رحمانی فضلی در پست اخیر اینستاگرامش نوشت: جلسه دیگری باحضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مربوط درباره پدیده شاندیز تشکیل شد.

 

جای تعجب و شگفتی است که چگونه اتفاق پدیده شاندیز با اشکالات و تخلفات بسیار فاحش و بی شماری مانند تملک،تغییرکاربری،جوازات،تصرفات،نحوه فروش سهام شرکت،هویت سهامی خاص از یک سو و از طرفی دیگر در نظر نگرفتن مسائل زیست محیطی،حریم رودخانه،ساختار شهر شاندیز و ارتباطات جاده ای در کنار چشم تمام مسئولان مربوطه اتفاق بیفتد و در سطحی گسترده صداو سیما در کنار رسانه ها تبلیغ کنند و کمترین اقدام عملی در جهت برخورد قانونی موثر صورت نگرفته باشد!!

 

 

پدیده شاندیز

 

مردم عزیزمان تنها به خاطر اعتماد ،فقدان اطلاعات جامع و عدم امکان بررسی دقیق با خرید سهام در این پروژه مشارکت کرده و نهایتا نگران سرمایه خود هستند و البته که حق هم دارند.

 

دولت با همکاری قوه قضائیه تلاش دارد با رسیدگی به تخلفات و برخورد با مجرمان، حق مردم و بیت المال را تامین نماید.

 

لذا باهماهنگی وزارت کشور کارگروه پیگیری موضوع تشکیل شده و با بررسی های انجام گرفته موارد تخلف و ادعاها شناسایی شده است که امیدورایم با همکاری مسئولان پروژه و پیگیری دستگاه های اجرایی به خصوص قوه قضائیه در مدت زمان مشخص تعیین تکلیف و این مشکل حل شود و بی شک آنچه اولویت دارد صیانت از حقوق سهامداران می باشد که همه در این باره متفق القول هستند.

 

لذا انتظار است مردم عزیز برای هرگونه مشارکت اقتصادی و سرمایه گذاری دقت لازم و تحقیق مناسب را انجام دهند. زیرا این اولین و آخرین مورد نبوده و نخواهد بود و موارد متعددی در این سالهای اخیر اتفاق افتاده و شاید هم دوباره تکرار شود.

 

دستگاه های اجرایی مربوط نیز در نظارت دقیق و اطلاع رسانی روشن وشفاف و برخورد قاطع قانونی با این تخلفات باید مراقبت لازم را داشته باشند. امید دارم با استعانت از خداوند متعال و پیگیری جدی، این مشکل هم حل شود و با متخلفان در هر جایگاه و موقعیتی که هستند اعم از قاصر و مقصر برخورد جدی شود.

 
منبع: مشرق

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون