تاریخ خبر: کد خبر: 5579

پاسخگویی به بیش از 50هزار سؤال و شبهه در سامانه ایپرسش

کارشناسان فضای مجازی(ایپرسش) مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی طی سه ماه گذشته به بیش از ۵۰ هزار سؤال و شبهه به سه طریق پاسخ دادند.

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌‍‌الاسلام علی‌اکبر روحانی‌مقدم، مدیر بخش تلفنی و فضای مجازی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی، در گفت‌وگو با ایکنا، ابراز کرد: کارشناسان فضای مجازی(ایپرسش) مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی طی سه ماه گذشته به بیش از 50 هزار سؤال و شبهه پاسخ گفتند.

 

وی ادامه داد: بخش فضای مجازی(ایپرسش) مرکز ملی طی سه ماه اول سال جاری در حوزه‌های مختلفی از جمله مشاوره‌ خانواده، ازدواج جوانان، مسائل تربیتی، ناهنجاری‌های اجتماعی، روابط بین فردی، احکام شرعی، اعتقادات و شبهات دینی و ... به پاسخگویی و رفع شبهات پرداخته است.

 

وی اظهار کرد: پاسخگویی بخش فضای مجازی(ایپرسش) مرکز ملی در سه بخش پاسخگویی به سؤالات پیامکی از طریق شماره 30007461، پاسخگویی به سؤالات سایت به آدرس http://www.eporsesh.com/ و پاسخگویی در قالب ارتباط زنده(چت متنی) صورت گرفت.

 

حجت‌الاسلام روحانی‌مقدم در ادامه اضافه کرد: آمار پاسخگویی این مرکز در سه ماه گذشته 41 هزار و 500 سؤال از طریق پیامک، دو هزار و 641 سؤال از طریق سایت(به صورت آفلاین)، 10 هزار و 27 ارتباط زنده(چت) و سه هزار و 837 نفر ساعت زمان توسط 16 کارشناس صرف شده است تا به این سؤالات پاسخ داده شود.

 

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی در پایان ابراز کرد: پرسشگران می‌توانند سؤالات اعتقادی، احکام شرعی و مشاوره‌ای خود را از طریق تماس با شماره تلفن 09640 مطرح کنند و پاسخ خود را دریافت کنند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون