تاریخ خبر: کد خبر: 5520

شادمانی مردم مشهد پس از باختن کدخدا+تصاویر

مردم مشهد بعد از پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر آمریکا جمعه شب در برخی معابر عمومی این شهر به شادمانی پرداختند.

به گزارش قاصدنیوز، جمعی از مردم مشهد و از جمله جوانان در برخی از معابر عمومی این شهر و از جمله بلوار هاشمیه در حالی که پرچمهای ایران و مچ بند های مزین به پرچم و عکسهای والیبالیستهای تیم ملی کشورمان را در دست داشتند با به صدا در آوردن بوق وسایل نقلیه خود و شعارهای ایران ایران ، ایرانی قهرمان، ایرانی با مرام خوشحالی خود را از پیروزی تیم ملی والیبال ایران نشان دادند.

تعداد زیادی از جوانان هم صورت های خود را با رنگ های سفید، سبز و قرمز به نشانه پرچم پر افتخار ایران، نقاشی کرده بودند و در خیابان ها با زدن فشفشه های رنگین به ابراز احساسات پرداختند.

این مساله موجب بروز ترافیک های بسیاری در بعضی خیابانهای مشهد و به خصوص بلوار هاشمیه شده و تعداد زیادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی هم برای ایجاد نظم و رفع معضل ترافیک فعالانه در صحنه حضور داشتند.

تیم ملی والیبال ایران جمعه شب در نخستین دیدار خود در هفته ششم لیگ جهانی والیبال تیم ملی آمریکا را سه بر صفر شکست داد.

ملی پوشان کشورمان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 19، 29 بر 27 و 25 بر 20 به پیروزی رسیدند تا سه امتیاز شیرین از آمریکای قهرمان لیگ جهانی سال 2014 کسب کنند.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال سال 2015 چهار مسابقه با آمریکا برگزار می کند که دو مسابقه رفت در روزهای دهم و یازدهم خردادماه در سالن دانشگاه کالفرنیا شهر لس آنجلس برگزار شد و تیم ملی والیبال ایران در هر دو مسابقه سه بر یک مغلوب شد.

ملی پوشان والیبال ایران که سومین حضور خود را در لیگ جهانی تجربه می کنند در سال 2013 میلادی جایگاه نهم و در سال 2014 میلادی مقام چهارمی لیگ جهانی والیبال را به خود اختصاص دادند.

 

 

 

منبع: ایرنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون