تاریخ خبر: کد خبر: 5172

کتاب«همدلی با رایحه روح الله» منتشر شد

تاب «همدلی با رایحه روح الله» درآستانه سالگرد ارتحال حضرت امام روح الله و در سال همدلی از سوی موسسه انتشاراتی بیان اندیشه منتشر شد.

کتاب«همدلی با رایحه روح الله» منتشر شد

به گزارش قاصدنیوز، جواد سبزیان، مسئول روابط عمومی موسسه انتشاراتی بیان اندیشه امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این اثر به قلم حجت الاسلام علی اکبرسبزیان مولف کتاب پرتیراژ زندگی به سبک روح الله  تألیف گردیده که در آن به  جلوه هایی از همدلی ،انس و محبت حضرت امام نسبت به مردم،دوستان و آشنایان و خانواده پرداخته شده است.

 

سبزیان افزود: مولف  کتاب را در 4 بخش تدوین نموده که  چهار بخش آن شامل همدلی درکلام روح الله، همدلی نسبت به مردم، همدلی نسبت به دوستان و آ شنایان و همدلی نسبت به خانواده  می باشد.

 

وی افزود این مجموعه شامل اندیشه نظری و سیره عملی امام روح الله در مقوله همدلی و محبت و انس نسبت به مردم و خانواده است و خواننده را با روح لطیف  و نگاه ظریف  امام بیشتر آشنا می سازد.

 

سبزیان افزود ، مولف در قسمتی از مقدمه اینگونه آورده است: در کنار همه ویژگی های امام روح الله ،آن مؤلفه ای که او را متمایزتر و محبوب تر می کند ، همدلی، هم زبانی ، محبت و انس زایدالوصف آن اسطوره الهی نسبت به مردم ، دوستان و آشنایان  و خانواده اش  می باشد.عواطف سرشار انسانی اش نسبت به مردم،دوستان و خانواده از یک سو و قاطعیت در برخورد با دشمنان اسلام و انسانیت از سوی دیگر با منطق اسلامی جاذبه در حد اعلی و دافعه در حد ضرورت، چهره ای محبوب و دوست داشتنی از این مرد الهی در خاطره ها باقی گذاشته است.

 

کتاب «همدلی با رایحه روح الله»  در اردیبهشت ماه 94 و به شمارگان ده هزار نسخه و در 140صفحه  و به قیمت 4000تومان عرضه شده و علاقه مندان می توانند برای تهیه این کتاب به تمام فروشگاه های معتبر کتاب در سراسر کشور مراجعه و یا با شماره تلفن 09399910107تماس بگیرند.


همچنین خرید اینترنتی این کتاب از طریق سایت www.mketab.ir   نیز امکان پذیر است.

 

منبع: رسا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون