تاریخ خبر: کد خبر: 508

ویژه نامه الکترونیکی " تراز جوانی " منتشر شد + نمایش

«گزارش تابستان خوب یعنی این!»، «برای دیدن»، «گپ و گفت»، «نگاه نخبگان»، «وقت داستان» و «گعده» بخش های اصلی این بسته محتوایی دیجیتال است.

به گزارش قاصدنیوز، به نقل از روابط عمومی موسسه جوانان آستان قدس رضوی، این بسته محتوایی ویژه گروه سنی جوان  و با محویت دغدغه های فرهنگی جوانان در ۵ بخش تهیه و تولید شده است.

 

«گزارش تابستان خوب یعنی این!»، «برای دیدن»، «گپ و گفت»، «نگاه نخبگان»، «وقت داستان» و «گعده» بخش های اصلی این بسته محتوایی دیجیتال است.

 

پیگیری مطالبات فرهنگی و اجتماعی جوانان از مسئولینی همچون مدیر مشارکت های فراگیر وزارت ورزش و جوانان و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد، یاداش های نخبگان فرهنگی همچون حجت الاسلام و المسلمین دست پروری؛ برای جوانان امروز،  جلیل معماریانی، مدیر مجتمع فرهنگی انتشاراتی کتاب پردازانو احسان رضایی  نویسنده مجله همشهری جوان، گزارش تصویری کمیک استریپ،کارت پوستال ویژه جوان، میزد گرد خودمانی جوانان و داستان مطالب عنوان شده در بخش های مختلف بسته محتوایی دیجیتال «تراز جوانی» است.

 

در بخشی از یاداش های نخبگان این مجموعه می خوانیم؛ باید از جوان امروز پرسید که آیا اندازه‌ی خودت را پیدا کرده‌ای؟ تو می‌بایست اندازه‌ی خودت را پیدا کنی تا بتوانی به درستی تصمیم بگیری که در مبادلات، تعاملات و معاملات چگونه رفتار کنی و چگونه جوانی‌ات را سپری کنی. هرکس که خودش را نشناخته باشد، به طریق اولی نیازهایش را نیز نمی‌تواند بشناسد و به دنبال آن حرکت کند.

 

نمایش ویژه نامه تراز جوانی

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون