تاریخ خبر: کد خبر: 4852

شوخی وایبری با ماجرای تعرض سعودی‌ها کار دست تاجر خراسانی داد

در بین دوستانم به فردی خوش اخلاق و شوخ طبع معروف بودم و سعی می کردم دوستان زیادی داشته باشم.

شوخی وایبری با ماجرای تعرض سعودی‌ها کار دست تاجر خراسانی داد
به گزارش قاصدنیوز، مرد ۴۵ ساله که به اتهام انتشار یک عکس جنجال برانگیز در شبکه های اجتماعی و همچنین هتک حیثیت دوستانش توسط کارآگاهان پلیس فتای خراسان رضوی دستگیر شده بود در حالی که از شدت شرم چشم به زمین دوخته بود به مشاور و مددکار اجتماعی پلیس فتا گفت: سال ها با آبرو و عزت زندگی کرده ام و در بین دوستان و آشنایان اعتبار زیادی دارم اگر چه مهندس هستم، اما سال ها به تجارت مشغول بودم و موفقیت های زیادی را به دست آوردم. در بین دوستانم به فردی خوش اخلاق و شوخ طبع معروف بودم و سعی می کردم دوستان زیادی داشته باشم.

این مرد که از شدت استرس و ناراحتی نمی توانست از لرزش دست و پایش جلوگیری کند ادامه داد: از مدت ها قبل و برای ورزش صبحگاهی به پارک می آمدم که در این جا با ۲ نفر از هم سن و سالان خودم دوست شدم. دوستی ما هر روز عمیق تر می شد به طوری که پس از ورزش صبحگاهی مدتی را به شوخی و خنده سپری می کردیم تا آن که چند روز قبل وقتی ۲ تن از دوستانم روی چمن های پارک نشسته بودند با گوشی تلفن همراه عکسی از آن ها گرفتم و سپس برای سرگرمی و شوخی زیر آن عکس مطلب مسخره ای با این عنوان که «این افراد همان ۲ نفری هستند که در عربستان مورد آزار قرار گرفته اند و به خاطر استرس به این روز افتاده و پیر شده اند» نوشتم و آن را در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کردم، اما طولی نکشید که این شوخی بی مزه به جنجالی بزرگ تبدیل شد و این عکس میلیون ها بار در بین کاربران چرخید.

تاجر میانسال که دیگر در میان های های گریه سخن می گفت، ادامه داد: پس از این اتفاق ناگهان کارآگاهان پلیس به سراغم آمدند و مرا دستگیر کردند. این اولین باری است که در طول زندگی ام حلقه های آهنین قانون را بر دستانم احساس می کنم. من با انگیزه خاص این اشتباه بزرگ را مرتکب نشدم بلکه تنها هدفم شوخی و خنداندن دوستانم بود ولی در این جا فهمیدم که دوستانم به خاطر این کار اشتباه من خانه نشین شده و مورد تمسخر دیگران قرار گرفته اند. حالا هم اگر چه می دانم با آبروی خود و دوستانم بازی کرده ام و آن ها حاضر به گذشت نیستند، اما نمی دانم چگونه باید این شرمساری را جبران کنم .

شایان ذکر است به دستور رئیس پلیس فتای خراسان رضوی عامل انتشار عکس جنجالی به مراجع قضایی معرفی شد.
 
 
منبع: روزنامه خراسان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون