تاریخ خبر: کد خبر: 4591

بعد از 4 ماه جدال با مرگ و زندگی:

بانوی مازندرانی در راه حفظ عفاف کشته شد

بانوی مازندرانی که برای صیانت از حریم خود و حفظ عفاف خودش را از ماشین پرت کرده بود، پس از تحمل چهار ماه درد و رنج فراوان، درگذشت.

بانوی مازندرانی در راه حفظ عفاف کشته شد

قاصد نیوز:  هنوز چشمان بارانی دخترش و دست به دعا شدن تنها پسرش را از یاد نبردیم که در کنار سفره هفت‌سین، شفای مادر را طلب می‌کردند؛ مادر فداکاری که برای حفظ عفتش به کما رفت و امروز عروجش را به تحریر در آوردیم.

 

معصومه فولادی، شیرزن 47 ساله‌ نکایی که صبح‌هنگام برای کسب روزی حلال از خانه خارج شد تا برای رسیدن به محل کار، مسیر نکا تا ساری را طی کند.

 

این مادر فداکار در محل ایستگاه حمل و نقل نکا ـ ساری در سه‌راه زاغمرز ایستاد و منتظر تاکسی بین‌شهری شد، جوانی 23 ساله با پژوی نقره‌ای، با قیافه‎ای به‎ظاهر موجه منتظر مسافر بود و مسیر خود را میدان خزر ساری اعلام کرد؛ خانم فولادی برای اینکه زودتر به محل کارش برسد، مجبور شد سوار تاکسی شخصی شود و چون مسافر دیگری نیامد، راننده با همین یک مسافر نکا را به مقصد ساری ترک کرد.

 

در بین راه قبل از رسیدن به پلیس‌راه، راننده مسیر اصلی‎اش را تغییر داد که با اعتراض خانم فولادی مواجه شد و این همان مقصد شومی بود که این مادر را به طعمه مرگ کشاند و راننده را به تباهی برد.

 

این مادر عفیفه با اعتراض به راننده، مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت و با تهدیدهای شومی که از سوی راننده شد، مجبور شد خود را از ماشین به بیرون پرت کند که قطع نخاع شد؛ راننده هم بدون توجه به خانم فولادی مسیرش را ادامه داد و توقف نکرد.

 

به گفته بستگان خانم فولادی، وی توسط یک باغبان که در آن مسیر انحرافی تردد می‌کرد، پیدا شد و با دفترچه تلفنی که به‌همراه داشت، به خانواده‎اش اطلاع داده شد.

 

این مادر فداکار با بستری شدن 45 روزه در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری و بعد از آن حدود یک‌ماه نگهداری در بخش مراقبت‎های ویژه بیمارستان امیر مازندرانی ساری و بوعلی نکا، شب گذشته دار فانی را وداع گفت و در این ایام فاطمی، در راه حفظ عفاف به معبودش پیوست.

 

پاداش مجاهد شهید در راه خدا بزرگ‌تر از پاداش عفیف و پاکدامنی نیست که قدرت برگناه دارد اما آلوده نمی‌شود، همانا عفیف و پاکدامن فرشته‌ای از فرشته‌های خداوند است. «حکمت 474 نهج‌البلاغه»

 

به گزارش فارس، معصومه فولادی با گذشت بیش از سه ماه تحمل درد و رنج فراوان در آخرین روز از هفته نخست فروردین‌ماه امسال دیده بر دیدار آفرینش فرو بست و مراسم خاک‌‌سپاری این بانوی پاکدامن امروز، هشتم فروردین، ساعت 14، از حسینیه سید‌الشهدا (ع) نکا به سمت گلزار شهدای این شهرستان انجام می‌شود.

 

منبع:فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون