تاریخ خبر: کد خبر: 3763

الهام چرخنده: سه هزار و 900 زن را چادری کردم

این بازیگر سینما و تلویزیون ابراز داشت: به فاصله یک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرایی دادند سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگی یا چادر شدند. چقدر قضاوت آدم ها مهم است و بابت لایک ها چه چیزی را پرداخت می کنیم.

الهام چرخنده: سه هزار و 900 زن را چادری کردم

به گزارش قاصدنیوز، بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون در مراسم افتتاحیه اکران های دانشجویی جشنواره مردمی عمار اظهار داشت: جشنواره عمار فرصتی است که من برای اینکه با تأسی به حضرت سمیه (س) اولین بانو شهید در تاریخ اسلام برای پیشبرد هنر ارزشی طی طریق کنم و نوید هنرمندان ارزشی را با باور انقلابی به فضای هنری کشور می دهم.

 

چرخنده؛ تصریح کرد: الهام چرخنده ملقب به بانوی زهرایی پس از حدود یک سال و یک ماه از تولد جدیدش به مناسبت جشنواره عمار به نمایندگی از بانوان هنرمند و کسانی که در قلب خودشان اسم حضرت زهرا (س) را پرورش می دهد به اینجا آمده است. امیدوارم در فضای که جبهه فرهنگی است بتوانم گام بردارم و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اعتلای سینمای کشور نیاز محسوسی است و همه باید دریابند که هنر سینما یک ضرورت محسوب می شود.

 

وی با اشاره به اینکه حجاب و عفاف بخشی کوچکی از فضائل حضرت زهرا (س) است اظهار داشت: ایشان یک انسان کامل برای کائنات هستند و تمام تلاشم را می کنم که این روزها خلأهایی را که احساس می کنم با توجه به بخش علمی و تحقیقی و احکام حضرت زهرا (س) در بحث فرهنگی و هنری وارد کنم.خوشحالم که هنوز بیرق ایران در دستان مردان باغیرت و زنان با عفت است.

 

این بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون ابراز داشت: به فاصله یک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرایی دادند سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگی یا چادر شدند. چقدر قضاوت آدم ها مهم است و بابت لایک ها چه چیزی را پرداخت می کنیم.

 

وی ابراز داشت: از شما دانشجویان به عنوان یک بانوی لر بختیاری و سینماگر به خاطر بخشی از زندگی ام عذرخواهی می کنم اما تازه شروع یک کار است. خلأی که درجامعه احساس می شود باید مورد بررسی قرار بگیرد که آیا به یک هنرمند ارزشی فرصت و تریبونی داده شده است و امیدوارم این فضا به زودی فراهم شود.

 

الهام چرخنده گفت: «سازمان فرهنگی هنری بانوی زهرایی» در حال راه‌اندازی است و کسانی که می خواهند در عرصه های فرهنگی و هنری فعالیت کنند به آنها کمک خواهم کرد.

 

همچنین به نوشته ی پارسینه؛  این بازیگر انقلابی؛ ابراز داشت: زمانی که در بیمارستان بودم کسی سراغ من را نگرفت و تنها یک پیام به من رسید که کاش به جای پاشایی تو بمیری و من امروز شمشیر را از سر غلاف کشیدم و راه برگشتی نیست و بوی عطر حضرت زهرا (س) نه نتها خفه نمی کند بلکه آرامش می دهد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون