تاریخ خبر: کد خبر: 3761

روزشمار وقایع تروریستی از ابتدای انقلاب تاکنون تدوین می‌شود

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: روزشمار وقایع تروریستی از ابتدای انقلاب اسلامی از سوی بنیاد هابیلیان در دست تدوین است.

روزشمار وقایع تروریستی از ابتدای انقلاب تاکنون تدوین می‌شود

به گزارش قاصد نیوز، سید محمد جواد هاشمی نژاد اظهار داشت: دومین کنگره بین المللی 17 هزار شهید ترور شهریور 94 در تهران و با حضور شخصیت‌های کشوری، بین المللی و خانواده‌های 17 هزار شهید ترور برگزار می‌شود.

 

دبیرکل بنیاد هابلیان با اشاره به این مطلب که این کنگره سال گذشته به صورت ملی برگزار شده است، افزود: با وجود اینکه این کنگره سال گذشته ملی بود اما شاهد حضور سفیرانی از کشورهای مختلف در این کنگره بودیم.

 

وی با اشاره به این مطب که یکی از اقدامات این بنیاد چاپ و انتشار نشریه‌های تخصصی است، خاطر نشان کرد: تا پایان امسال دو شماره از نشریه "راهنما " که با محوریت مطالعه تخصصی گروه‌های تروریستی است منتشر می‌شود.

 

هاشمی نژاد بیان کرد: این دو شماره نشریه در تیراژ 3 تا 4 هزار منتشر و در اختیار مخاطبان از طریق ارسال کتابخانه‌ها و مراکز پژوهشی قرار می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه روز شمار وقایع تروریستی در دست تدوین است،گفت: در این روز شمار همه وقایع تروریستی از ابتدای انقلاب تاکنون جمع آوری شده است که تا پایان امسال این روز شمار رونمایی می‌شود.

 

دبیرکل بنیاد هابلیان به برنامه‌های تدوین شده از سوی این بنیاد در بهمن ماه اشاره کرد و افزود: همزمان با راهپیمایی 22بهمن در مشهد و تهران نمایشگاهی با محوریت آشنایی با گروه‌های تروریستی در طول مسیر راهپیمایی برگزار می‌شود.

 

هاشمی نژاد عنوان کرد: همچنین در سالروز واقعه سال 1360 شهر آمل در این شهرستان نیز نمایشگاهی در روز6 بهمن از سوی این بنیاد برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون