تاریخ خبر: کد خبر: 360

جشنواره ادبی فرهنگی حجاب و عفاف در مشهد برگزار می شود

جشنواره ادبي فرهنگي حجاب و عفاف با موضوع داستان هاي کوتاه در مشهد برگزار مي شود. به گزارش خراسان، « فريده سلطاني» دبيراين جشنواره روز گذشته در جلسه هم انديشي جشنواره که دراداره کل دفتر اموربانوان و خانواده استانداري برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: از 20 اسفند سال گذشته فراخوان دريافت داستان هاي کوتاه اعلام شده و تا 21 تيرماه که با روز ملي عفاف و حجاب مصادف است دريافت آثار ادامه دارد.

 

وي با بيان اين که افراد بالاي 15 سال مي توانند در اين جشنواره شرکت کنند،گفت: علاقه مندان داستان هاي کوتاه خود را از يک تا 35 صفحه به آدرس الکترونيکي جشنواره ab.ghalam@gmail.com ارسال کنند. آثارارسالي منتخب به اين جشنواره در قالب کتاب به چاپ خواهد رسيد.

 

به گفته «سلطاني» اين جشنواره به همت انجمن بانوان ناشر و اهل قلم و همکاري اداره کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري خراسان رضوي ، دانشگاه ها، مراکز علمي، ديگردستگاه ها و نهاد هاي فرهنگي و اجتماعي و رسانه هاي استان برگزار مي شود.«شيوا خوش نسب» مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري خراسان رضوي نيز گفت: سال هاست که فعاليت هايي براي ترويج فرهنگ عفاف و حجاب انجام مي شود البته قرار نيست اين جشنواره شعاري برگزار شود.در اين جلسه نمايندگان آموزش و پرورش، تبليغات اسلامي استان، دانشگاه هاي پيام نور و فردوسي، نيروي انتظامي، بسيج جامعه زنان سپاه امام رضا (ع) و روزنامه هاي خراسان و شهرآرا پيشنهادهاي خود را ارائه و براي همکاري با جشنواره اعلام آمادگي کردند.

 

به نقل از روزنامه خراسان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون