تاریخ خبر: کد خبر: 3523

موافقت با بازی 4بازیکن متخلف در بازی‌های آسیایی!

سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تأکید مجدد بر برخورد قاطع و قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه کارت معافیت اخذ کرده‌اند، استثنائا با همراهی 4 بازیکن مورد نیاز تیم ملی فوتبال موافقت کرد.

موافقت با بازی 4بازیکن متخلف در بازی‌های آسیایی!

به گزارش قاصد نیوز، سردار موسی کمالی اظهار داشت: با توجه به تقاضای وزیر ورزش و جوانان، سرلشکر فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تأکید مجدد بر برخورد قاطع و قانونی با کسانی که با جعل و دسیسه کارت معافیت اخذ کرده‌اند، استثنائا با همراهی 4 بازیکن مورد نیاز تیم ملی فوتبال موافقت کرد.

 
جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس این موافقت‌نامه، سروش رفیعی، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی و مهرداد پولادی می‌توانند در این دوره از مسابقات آسیایی تا پایان دی‌ماه سال جاری تیم ملی را همراهی کنند.
 
 
پیش از این سردار موسی کمالی دیروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت مهرداد پولادی و سروش رفیعی گفت: طبق آخرین تصمیمی که اتخاذ شده، مهرداد پولادی و سروش رفیعی نمی‌توانند تیم ملی را در جام ملت‌ها همراهی کنند.
 
 
وی در پاسخ به این سوال که امکان دارد تا فردا شب که زمان اعزام تیم ملی به استرالیاست اتفاق جدیدی رخ بدهد، اظهار داشت: دنیا مکان رخ دادن اتفاقات جدید است اما آخرین تصمیم عدم همراهی این 2 بازیکن است. حتی ما شرط و شروطی هم برای این بازیکنان گذاشتیم که تحقق پیدا نکرد.
 
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اینکه آیا امکان دارد با دستور سرلشکر فیروزآبادی مشکل پولادی و رفیعی حل شود، خاطر نشان کرد: اگر سرلشکر فیروزآبادی تدبیر جدیدی بفرمایند ما موظف به اجرای آن هستیم اما تصمیم‌گیری این موضوع به نیروی انسانی محول شده است.
 
 
سردار کمالی ادامه داد: برابر مقررات با متخلفان برخورد می‌شود. قضیه این است که اگر یک بازیکنی قرصی را اشتباهی مصرف کند و نتیجه آزمایش دوپینگش مثبت شود آن بازیکن محروم می‌شود و برای قانون فرقی ندارد که بازیکن تیم ملی باشد یا بهترین بازیکن. این در شرایطی است که ممکن است آن بازیکن اشتباه کرده باشد اما اینجا و در این موضوع افرادی تخلف کردند که در سطح جامعه و جوانان الگو هستند و عمدا با حیله، تقلب، دسیسه و رشوه کارت معافیت گرفته‌اند در ضمن سازمان مربوطه و فدراسیون فوتبال هم با این افراد برخوردی نکرده است.
 
 
وی تصریح کرد: تفاوتی بین افراد عادی جامعه و ورزشکاران و کلا افراد مشهور وجود ندارند و همه مقابل قانون یکسان هستند. حتی جرم این افراد بیشتر است چون از شرایط خود سوء استفاده کرده‌اند به هر حال تصمیم این است که این بازیکنان تا پایان فصل نه در باشگاه و نه در تیم ملی فعالیت کنند.
 
 
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در پایان خاطر نشان کرد: تیم ملی بازیکنان خوب دیگری دارد که می‌تواند از آنها استفاده کند. من هم برای تیم ملی کشورم در جام ملت‌های آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم.
 
منبع: تسنیم
 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون