تاریخ خبر: کد خبر: 3506

تمدید مهلت ثبت نام «خادم الشهدا»

مسئول کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج از تمدید مهلت ثبت نام خادم الشهدای کربلاهای ایران خبر داد و گفت: ثبت نام همچنان ادامه دارد.

تمدید مهلت ثبت نام «خادم الشهدا»
به گزارش قاصدنیوز، محمدحاجی رحیمی افزود: از 25 آذر تا پنجم دی ماه شاهد ثبت نام تعدادی زیادی از علاقه‌مندان به خادم الشهدا در سراسر کشور بودیم که آمار نهایی آن در آینده نزدیک اعلام می‌شود. با توجه به استقبال زیاد جوانان،مهلت ثبت نام خادم الشهدا که از طریق سایت کوله بار صورت می‌گیرد، تا زمان رسیدن به سقف پیش‌بینی شده ادامه دارد.به طور حتم شهدایی که ما توفیق خادمی آن ها را داریم هم ارادت ویژه‌ای به آن حضرت دارند و در این امر ما را یاری خواهند کرد.
 
حاجی رحیمی اظهارکرد: نحوه ثبت‌نام علاقه‌مندان از طریق سایت khadem.koolebar.ir انجام می‌شود که پس از نام‌نویسی، مرحله گزینش افراد در کمیته‌های خادمین که‌ در همه استان‌ها ایجاد شده است، صورت می‌گیرد و از جمله مواردی که در بحث گزینش به آن توجه‌ خاصی می‌شود، رعایت مسائل اخلاقی، التزام به نظام جمهوری اسلامی، آشنایی با بحث‌های سیاسی و توانایی‌های افراد در زمینه‌های فنی و هنری است.
 
وی خاطرنشان کرد: که این افراد پس از فراگیری آموزش‌های لازم در کنار یک روحانی مجرب‌ در یادمان‌ها و زیارتگاه‌ها، خدمات خود را ارائه می‌دهند.
 
مسئول کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بیان داشت: از دیگر برنامه‌هایی که برای خادمین راهیان نور در نظر خواهیم داشت، پوشیدن لباس‌های متحدالشکل در طول دوره، برنامه‌های منظم صبحگاهی مثل ورزش، مناجات و برنامه‌های فرهنگی دیگر است و از همه مهم‌تر برقراری ارتباط همیشگی با خادمین‌ پس از پایان دوره آنها است.
 
حاجی رحیمی ادامه داد: مرحله جدید ثبت‌نام از خادمین‌ راهیان نور شامل‌ دانش‌آموزان، دانشجویان، طلاب و اقشار مختلف مردم در حال اجراست که نحوه ثبت‌نام نیز فقط از طریق سایت خادمین راهیان نور صورت می‌گیرد که پس از ثبت‌نام، مراحل گزینش متقاضیان‌ با توجه ‌به استان‌، در مرکز خادمین همان استان انجام می‌شود.
 
وی گفت: باید از خادمین عزیز عذر خواهی کنیم، چرا که ما توان استفاده از تمام عزیزان داوطلب خادمی را نداریم و بالاترین ظرفیتی که می توانستیم در سال های گذشته از میان20 هزار 600 نفر داشته باشیم، 3500 نفر بود که ان شاء الله با توجه به جاری بودن راهیان نور در تمام مدت سال بتوانیم از این عزیزان در سایر مواقع استفاده کنیم.
 
منبع: ایسنا

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون