تاریخ خبر: کد خبر: 3243

درخواست حاتمی کیا از خانواده شهدا

کارگردان فیلم سینمایی «چ» گفت: ما نیازمند کمک خانواده شهدا هستیم، چراکه کمک آنها سبب می‌شود تا داستان‌های متفاوت با موضوعات مختلف در ارتباط با زندگی شهدا ساخته شود.

به گزارش قاصدنیوز، ابراهیم حاتمی‌کیا در یادواره 44 شهید دانشگاه شهید منتظری مشهد اظهار داشت: ما نیازمند کمک خانواده شهدا هستیم، چراکه کمک آنها سبب می‌شود تا داستان‌های متفاوت با موضوعات مختلف در ارتباط با زندگی شهدا ساخته شود.

 

وی ادامه داد: از خانواده شهدا می‌خواهم، نویسندگانی را پیدا کنند تا خاطرات عزیزانشان را بنویسند، چراکه خاطرات شهدا آن طور که باید هنوز به نگارش درنیامده است و به همین دلیل ساختن فیلم در زمینه دفاع مقدس سخت است.

 

کارگردان فیلم سینمایی «چ» بیان کرد: خاطراتی که چاپ می‌شوند همه شبیه به هم هستند و از ما هم انتظار می‌رود تا فیلم خوب بسازیم، اما متأسفانه خاطراتی به اندازه کافی از شهدا نداریم.

 

حاتمی‌کیا تصریح کرد: ما از دوره‌ معاصر خاطرات زیاد داریم، اما از شهدا به اندازه کافی خاطرات با موضوعات متفاوت وجود ندارد، من از خانواده شهدا می‌خواهم تا در این عرصه ما را کمک کنند تا فیلم‌های جذابی با موضوع دفاع مقدس ساخته شود.

 

 

منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون