تاریخ خبر: کد خبر: 3158

پرویز پرستویی و عوامل "میهمان داریم" به مشهد می‌آیند

پرویز پرستویی بازیگر، محمد مهدی عسگرپور نویسنده و کارگردان و همچنین منوچهر محمدی تهیه کننده برای نمایش فیلم «میهمان داریم» روز جمعه 14 آذر به مشهد می آیند

پرویز پرستویی و عوامل "میهمان داریم" به مشهد می‌آیند

به گزارش قاصد نیوز، پرویز پرستویی بازیگر، محمد مهدی عسگرپور نویسنده و کارگردان و همچنین منوچهر محمدی تهیه کننده برای نمایش فیلم «میهمان داریم» راهی مشهد می شوند.

 

بازیگر «میهمان داریم»، نویسنده و کارگردان، تهیه کننده فیلم به همراه سحر عصر آزاد منتقد سینما روز 14 آذر ماه به سینما هویزه مشهد می روند.

 

عوامل این فیلم روز جمعه 14 آذر ماه برای نمایش «میهمان داریم» ساعت 16 به سینما هویزه مشهد می روند و پس از تماشای این اثر با مخاطبین، جلسه نقد و بررسی در سالن نمایش برگزار می شود.

 

اکران فیلم سینمایی «میهمان داریم» اخرین ساخته محمد مهدی عسگرپور از 21 آبان ماه در تهران و شهرستانها آغاز شده است و به زودی عوامل این اثر سینمایی برای نمایش های مردمی به شهرهای دیگر نیز سفر می کنند.

 

در این فیلم پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، محمد و مهدی صادقی به ایفای نقش می پردازند.

 

عوامل تولید «میهمان داریم» عبارتند از:نویسنده و کارگردان:محمد مهدی عسگرپور، مدیرفیلمبرداری:محمد آلادپوش، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:کیوان مقدم، صدابردار:ساسان نخعی، تدوین: محمدرضا موئینی وهدی موئینی، صداگذار:سید محمد کشفی، موسیقی:علیرضا کهن دیری و تهیه کننده:منوچهر محمدی. این فیلم محصول حوزه هنری است

منبع:نسیم

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون