تاریخ خبر: کد خبر: 3123

با رونمایی از ۵۰ پوستر:

گرافیست‌ها نسخه «سرطان‌مصرف» را می‌پیچند

آیین رونمایی بیش از پنجاه پوستر با موضوع «سرطان مصرف» که به همت نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجمع طراحان انقلاب اسلامی اصفهان (آیه) و توسط ۳۳ طراح گرافیست از هفت استان کشور تولید شده است، سه‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد.

به گزارش قاصدنیوز، آیین رونمایی بیش از پنجاه پوستر با موضوع «سرطان مصرف» که به همت نهضت مردمی پوستر انقلاب و مجمع طراحان انقلاب اسلامی اصفهان (آیه) و توسط 33طراح گرافیست از هفت استان کشور تولید شده است، سه‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد.

مصرف گرایی

در این مراسم که از ساعت ۱۸ یازدهم آذرماه در مؤسسۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) آغاز خواهد شد، حجت‌الاسلام ماندگاری دربارۀ معضل مصرف‌زدگی سخن خواهد گفت. همچنین نمایش کوتاه «بنگاه آقای خرچنگ» روی صحنه خواهد رفت و رونمایی از کتابچه و نمایشگاه پوسترهای تولیدشده، پایان‌بخش این آیین خواهد بود.

 

گفتنی است پوسترهای مزبور، برگزیدۀ آثار رسیده از طراحان گرافیک سراسر کشور در پاسخ به فراخوان تیرماه ۹۳ و نیز آثار تولیدشده در کارگاه‌های پوسترسازی مشهد و اصفهان است که از این پس نیز با کیفیت قابل چاپ، در سایت postermovement.ir در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

 

نهضت مردمی پوستر انقلاب از سال ۸۸ با هدف ترویج گفتمان‌های رهبر معظم انقلاب با زبان بین‌المللی پوستر، با ایجاد شبکه‌ای مردمی از ایده‌پردازان، تولیدکنندگان، بانیان و موزعان آثار گرافیکی، تا کنون به‌شیوه مردمی نزدیک به ۸۰۰ اثر کیفی تولید و در سراسر کشور منتشر ساخته است. «سرطان مصرف»، «ایران جوان»، «جام جنایی» و «رمی جمرات» از آخرین فراخوان‌های این حرکت مردمی بوده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون