تاریخ خبر: کد خبر: 2848

ابطال کارت معافیت و پایان خدمت ۶۲ فوتبالیست

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ابطال کارت معافیت و پایان خدمت ۶۲ فوتبالیست خبر داد.حجت الاسلام حمید رسایی در گفت‌و‌گو با فارس، از بررسی پرونده کارتهای پایان خدمت و معافیت ابطال شده بازیکنان فوتبال در این کمیسیون خبر داد.

ابطال کارت معافیت و پایان خدمت ۶۲ فوتبالیست

به گزارش قاصد نیوز، رسایی با اشاره به جلسه‌ای که دیروز با حضور مسؤولان نیروهای مسلح، نظام وظیفه و فدراسیون فوتبال در کمیسیون اصل 90 برگزار شد، گفت: تاکنون جلسات متعددی در این زمینه برگزار شده که بر اساس اقدامهای صورت گرفته سازمان نظام وظیفه، از 118 بازیکنی که مدارک و مستندات آنها مورد بررسی قرار گرفته، کارت پایان خدمت و معافیت 52 بازیکن فوتبال باطل شده و 10 تن از آنها هم تاکنون مراجعه نکرده اند که نهایتا پایان خدمت یا معافیت این 62 بازیکن باطل شده و هفته آینده اسامی این افراد از سوی سازمان نظام وظیفه به طور رسمی به فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

 

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 افزود: دستگاه‌های مربوط در خصوص برخوردهای قانونی با کسانی که در صدور تصدیق نامه‌های غیرواقعی نقش داشته‌اند نیز گزارشی داده شد که از عزم نیروهای مسلح در برخورد با عوامل سازمانی این جرم حکایت داشت.

 

وی تأکید کرد، رسیدگی به این بخش از پرونده فساد در فوتبال تا حصول نتیجه و بررسی موارد احتمالی دیگر در کمیسیون ادامه دارد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون