تاریخ خبر: کد خبر: 2074

میانگین نرخ آسیب‌های اجتماعی خراسان رضوی از رشد جمعیت بالاتر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: میانگین نرخ آسیب‌های اجتماعی این استان از رشد جمعیت بالاتر است.

میانگین نرخ آسیب‌های اجتماعی خراسان رضوی از رشد جمعیت بالاتر است

به گزارش قاصدنیوز، محسن صادقی، ظهر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی اظهار کرد: مخدر و اعتیاد، ضرب و جرح عمدی، سرقت، طلاق و توهین جزو پنج جرم و آسیب‌های در اولویت این استان است و ضرورت دارد تا میانگین نرخ رشد جرائم در این استان با برنامه ریزی صحیح کاهش یابد.

 

وی با اعلام اینکه میانگین نرخ رشد جرائم و آسیب های اجتماعی این استان از میانگین نرخ رشد جمعیت بالاتر است، افزود: امروز باید مسائل و موضوعات فرهنگی و اجتماعی در اولویت امر قرار گیرد و در جلسات شورای فرهنگ عمومی پیگیری شود.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: توجه به مباحث فرهنگی و اجتماعی نقش بسزایی در کاهش آسیب‌ها دارد و باید برای مقابله با این جرائم برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در راس امور قرار گیرد.

 

وی در زمینه روز ملی مشهد تصریح کرد: کمیته ای متشکل از اعضای مشخص، برای تعیین مصداق روز ملی مشهد تشکیل خواهد شد.

 

ارائه گزارش برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب ناشران ایران در مشهد، بررسی موضوع موسیقی زیر زمینی و پیش نویس نظام اجرایی پیوست فرهنگی و اجتماعی استان از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

 

منبع: مهر

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون