تاریخ خبر: کد خبر: 203

چندعکس و چندسوال به بهانه مصاحبه «دویچه وله» با طراح لباس بجنوردی /

از ۴هزار کیلومتر دورتر ظرفیت های هنری را رصد می کنند و ما نه!

«دویچه وله» در همین راستا با (مهتاب.م) از طراحان لباس بجنوردی مصاحبه ای را ترتیب داد و از فعالیت هایش پرسید و عکس مدل های مانتویش را منتشر کرد.

به گزارش قاصدنیوز، پایگاه اینترنتی دویچه وله فارسی که با بودجه رسمی دولت آلمان اداره می شود، چندی است وارد عرصه سبک زندگی علی الخصوص در حوزه مدل پوشش و آرایش شده است.

 

علاقه وافر گردانندگان این سایت به تولید، پوشش و انعکاس اخبار و مضامینی با محتوای برهنگی و بی‌بندوباری جنسی در قالب مد روز، این‌همان نکته‌ای است که فهم آن نیاز به تخصص بالا یا سواد رسانه‌ای خاص ندارد، بلکه هر مخاطب عادی با یک بار مشاهده سایت دویچه وله فارسی، به محتوای ضد اخلاقی و تخریبی این سایت پی می‌برد. 

 

در همین راستا  با  (مهتاب.م) از طراحان لباس بجنوردی مصاحبه ای را ترتیب داد و از فعالیت هایش پرسید و عکس مدل های مانتویش را منتشر کرد.

 

بخشی از مصاحبه بخش فرهنگی دویچه وله فارسی با طراح لباس بجنوردی

 

مدل لباس بجنورد 4

مدل لباس بجنورد 6

 

مدل لباس بجنورد 2

 

مدل لباس بجنورد 1

 

  • چرا رسانه های بیگانه باید تریبون بسازند برای این جنس هنرمندانی که می توانستند و می توانند به عنوان ظرفیت، در خدمت ارزش ها باشند؟

 

  • چرا با افرادی که به عنوان مدل، حاضر به عکس برداری می شوند و همچنین عکاسان آن برخوردی صورت نمی گیرد؟ قابل ذکر است نام مدلی که در عکس های بالا حضور دارد(س.ن) و همچنین نام عکاس(الف.ر) می باشد.

 

  • چرا بستری رسمی و مناسب برای فروش و عرضه این مانتوها و البسه بوجود نمی آید تا رسانه های معاند از این نقیصه استفاده سوء نکنند؟

 

  • شایسته است مسئولان فرهنگی و هنری استان خراسان شمالی و مسئولان وزارت ارشاد پاسخی مناسب برای این جنس حرکت های ضدفرهنگی را داشته باشند.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون