تاریخ خبر: کد خبر: 1132

درخواست برگزاری «طرح ولایت» توسط برخی از کشورها

معاون آموزش موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) بیان داشت: طرح ولایت راه خود را در بین علاقه مندان جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر باز کرده است و برخی کشورها از جمله پاکستان و عراق جهت برگزار این دوره از ما تقاضا داشته‌اند که برخی در حال اجرا و برخی دیگر در دست اقدام است.

درخواست برگزاری «طرح ولایت» توسط برخی از کشورها

به گزارش قاصدنیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو از مشهد، حجت الاسلام موسوی، مسئول آموزش موسسه امام خمینی (ره) عصر دیروز در مراسم افتتاحیه نوزدهمین طرح ولایت کشوری در مشهد در سالن آمفی تئاتر پردیس دانشگاه فردوسی این شهر گفت: بسیاری از بزرگان شناخته شده کشور از این طرح حمایت فراوان کرده و اکنون ما شاهد پیشرفت بسیار زیاد در خصوص این طرح در کشور هستیم.

 

وی با بیان اینکه طرح ولایت در میان علاقه مندان به جمهوری اسلامی نیز دارای جایگاه خاص خود شده است افزود: طرح ولایت راه خود را در بین علاقه مندان جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر باز کرده است و برخی کشورها از جمله پاکستان و عراق جهت برگزاری این دوره از ما تقاضا داشته اند که برخی در حال اجرا و برخی دیگر در دست اقدام است.

 

مسئول آموزش موسسه امام خمینی با بیان اینکه ما بایستی برای آینده انقلاب اسلامی شاگردان خوبی را تربیت کنیم یادآور شد: اگر جامعه اسلامی و مدیران کشور این همه دغدغه جهت تربیت جوانان دارند شما دانش پژوهان نیز باید به این دغدغه پاسخ داده و در جهت رشد و تعالی خود کوشش کنید.

 

حجت الاسلام موسوی نسب در ادامه خاطرنشان کرد: آیت الله مصباح با وجود اینکه به تمام روش ها احترام می گذاشتند اما گفته اند که ما در تربیت فرزندان خود روش خاص خود را داریم و این یعنی اینکه باید تلاش کنیم به هر شیوه و هر شکل جوانان را جهت ولایت پذیر بودن و عمل به آنچه که در جهت رسیدن به مقاصد انقلاب اسلامی برای آن تربیت می شوند یاری کنیم. 

 

وی در پایان گفت: باید با تحریک جنبه های عاطفی جوانان بعد معنوی و احساسی آنها را قلیان داده و از این طریق مانند جوانان اوایل انقلاب آن شور و حال و نیایش های عاشقانه شبانه را در جوان امروز ایجاد کنیم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون