تاریخ خبر: کد خبر: 1002

لزوم استفاده از پتانسیل های فرهنگی برای حمایت از مردم غزه

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: باید تمام پتانسیل های فرهنگی کشور را در راستای نمایش مظلومیت مردم غزه و خوی ستیزه جویی رژیم صهیونیستی استفاده کنیم.

به گزارش قاصدنیوز، نصرالله پژمانفر در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اتفاقات اخیر در غزه یک جنایت جنگی و یک نسل کشی کامل است، توضیح داد: امت اسلامی از تمام ظرفیت های خود برای محکومیت جنگ غزه استفاده کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این ظرفیت ها می تواند در برگزاری مراسم نماز مسلمانان متبلور شود و اقدامات صهیونیست ها در تمام مراسم هایی که برای برپایی نماز در جهان برگزار می شود محکوم شود.

وی افزود: جنایات صهیونیست ها دیگر تنها برای امت اسلامی درد آور نیست بلکه تمام مردم جهان نارضایتی خود را از اقدامات این رژیم به نمایش می گذارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما باید از تمام پتانسیل های کشور برای حمایت از مردم مظلوم غزه استفاده کنیم و انجام اقدامات فرهنگی هم، بخشی از این پتانسیل هاست که باید برای حمایت از مردم غزه مورد استفاده قرار گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پتانسیل های فرهنگی در حمایت از مردم غزه می تواند با نمایش مظلومیت های آنان و نمایش خوی ستیزه جویی رژیم صهیونیستی متبلور شود.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون