تاریخ خبر: کد خبر: 929

بیانبیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان رضوی در محکومیت حملات به غزه

سکوت در مقابل کشتار جمعی ارتش صهیونیستی در نوار غزه خیانت به مسلمانان است

بیانبیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان رضوی در محکومیت حملات به غزه

به گزارش قاصدنیوز به نقل از فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان رضوی در محکومیت حمله صهیونیست‌ها به غزه بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: در حالی که بازی‌های جام جهانی افکار عمومی دنیا را به خود معطوف کرده و در سایه غفلت مردم دنیا، صهیونیست‌ها از هیچ گونه جنایتی در منطقه خاورمیانه روی‌گردان نیستند، این روز‌ها دوباره غزه زیر آتش گلوله و موشک رژیم اشغالگر قدس قرار گرفته است.

این بیانیه می‌افزاید: تاخت و تاز وحشیانه ماشین جنگی تل‌آویو در ویرانه‌های غزه سبب شهادت صد‌ها کودک و سالمند فلسطینی و مجروح شدن شمار زیادی از ساکنان این باریکه شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: هر چند که حماس و مقاومت غزه حملات موشکی تلافی جویانه خود به مراکز صهیونیست‌ها را از سر گرفته و صدای آژیر خطر و عملیات شبکه ضد موشکی، گنبد آهنین ناکار آمد تل آویو را به لرزه در آورده و صدای خرد شدن استخوان‌های این پیکر پوسیده به گوش می‌رسد.

این بیانیه تصریح می‌کند: ما دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی ضمن محکومیت جنایت‌های ضد بشری این رژیم و حمایت همه جانبه از مقاومت جانانه غزه و اعلام آمادگی برای مقابله با صهیونیست‌ها چند نکته را متذکر می‌شویم.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این ماه پرفضیلت و معنویت که همه توجهات بندگان خدا معطوف به ضیافت الهی است، بر همه مسلمانان جهان واجب است که به فریادرسی برادران دینی خود در مقابل جنایات و اقدامات ضد بشری صهیونیست‌ها واکنش فوری و موثر نشان دهند. بنابراین جای هیچ گونه مسامحه و انفعالی وجود ندارد و بدون شک خروش انقلابی و جهادی امت اسلام می‌تواند دنیا را برای صهیونیست‌ها نا امن گرداند.

این بیانیه می‌افزاید: کشورهای غربی و حامیان پر مدعای لیبرال دمکراسی که شعار آزادی، صلح و انسانیت آنها گوش فلک را کر کرده است، بگویند این نسل کشی در غزه جزو کدام آرمان لیبرال دمکراسی تعریف می‌شود و چرا دست از حمایت این رژیم سفاک برنمی‌دارند تا مانع از بروز یک فاجعه انسانی دیگر در فلسطین شوند؟

 

این بیانیه خاطرنشان می‌کند: همچنین نهادهای پرمدعای حقوق بشری که ظاهرا ابزار دست صهیونیست‌ها هستند و بیشتر مواقع مغرضانه و جانبدارانه عمل می‌کنند، از تصمیم فلسطینیان برای پیگیری این جنایات در نهادهای حقوقی و بین الملل از جمله دیوان کیفری بین المللی و شورای امنیت حمایت کنند و اگر بی‌طرف هستند در مقابل تحرکات ضد انسانی این رژیم جعلی واکنش نشان دهند.

 

این بیانیه تصریح می‌کند: به اتحادیه عرب و برخی از سران کشورهای عرب منطقه هشدار می‌دهیم سکوت و انفعال در مقابل کشتار جمعی ارتش صهیونیستی در نوار غزه خیانت به مسلمانان است، بنابراین سازش و همکاری پنهانی و همنوا شدن با غربی‌ها در راستای منافع خود جز رسوایی و طرد شما از امت اسلامی، ارمغان دیگری برایتان ندارد.

 

در ادامه این بیانیه می‌افزاید: همانطور که پیر فرزانه ما فرمودند: «اسرائیل باید از بین برود»، ما دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی، با آمادگی همه جانبه و اقدام لازم برای نابودی کامل اسرائیل ذره‌ای از آرمان‌های اسلام و انقلاب کوتاه نمی‌آییم. همچنان که امام خامنه‌ای هم فرمودند:«هم آمریکا بداند، هم دست‌نشاندگانش بدانند، هم سگ نگهبانش رژیم صهیونیستى در این منطقه بداند؛ پاسخ ملت ایران به هرگونه تعرضى، هرگونه تجاوزى، بلکه هر گونه تهدیدى، پاسخى است که از درون، آن‌ها را از هم خواهد پاشید و متلاشى می‌کند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون