تاریخ خبر: کد خبر: 8897

آیت‌الله علم‌الهدی:

مدعی مدیریت این نظام هستید اما مدافع منافقین جلاد شدید؟/ داعش سایه‌ای از منافقین است

یعنی شما که مدعی مدیریت این نظام هستید باید مدافع شهید و خط شهادت باشید، شما آمدید مدافع جلاد شدید؟ از جلاد و منافق دفاع می‌کنید؟ منافقینی که این‌همه جنایت کردند؟

مدعی مدیریت این نظام هستید اما مدافع منافقین جلاد شدید؟/ داعش سایه‌ای از منافقین است

به گزارش «قاصدنیوز»، آیت‌الله علم‌الهدی ظهر دیروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد سخنانی ایراد کردند که اهم آن در ادامه می‌آید:

 

*یک جریان پیغمبر، جریان انقلابی اسلام که نظر به نگاه مکتبی دین و قرآن داشتند و باید مکتب فکری، اعتقادی و عملیاتی قرآن و اسلام اجرایی شود، در مقابل این‌ها هم یک عده قدرت یاب بودند که می‌گفتند قرآن، خط، وحی بهانه است، قدرت اصل است؛ امروز نیز ما در جامعه گرفتار این دو جریان هستیم، یک سری جریان‌های سیاسی قدرت یاب هستند، آن روزی که وارد میدان جنگ و رقابت قدرت می‌شوند، همه هستی انقلاب و اسلام را به حراج می‌گذارند برای اینکه قدرت خود را به دست بیاورند و رقیب را کنار بزنند.

 

*در عرصه قدرت‌یابی تا کجا؟ از ناپاک‌ترین جریان‌هایی که در تاریخ کشور به وجود آمده که جریان منافقین هستند دفاع می‌کنند برای اینکه یک اردوکشی از بی‌دین‌ها درست کنند، بیایند دنبال سرشان و قدرت را به دست بگیرند، از منافقین دفاع می‌کنند؛ فریاد مقام معظم رهبری بلند می‌شود در مراسم سالگرد امام فرمودند «جای شهید و جلاد را عوض نکنید»، یعنی شما که مدعی مدیریت این نظام هستید باید مدافع شهید و خط شهادت باشید، شما آمدید مدافع جلاد شدید؟ از جلاد و منافق دفاع می‌کنید؟ منافقینی که این‌همه جنایت کردند.

 

*منافقینی که در عملیات مرصاد وقتی وارد اسلام‌آباد غرب شدند، مریض‌های بیمارستان را به‌عنوان اینکه مجروحین جنگ هستند، همه را قتل‌عام کردند و در این عملیات وابستگان آنان و کسانی که با آنان هم‌عهد بودند، اعدام شدند، شما مدافعین این‌ها شدید؟ جنایت منافقین در کشور جنایت بی‌سابقه است، دختربچه سه‌ساله را زنده‌زنده سوزاندند، بچه چهارساله و هفت‌ساله را مقابل چشم پدر و مادر کشتند، سه جوان بسیجی را  دستگیر کردند، یک نوجوان 17 ساله و دو 19 ساله، طالب طاهری را که یکی از این‌ها بود زنده‌زنده پوست کندند.

 

*منافقین، داعشی دهه 60 بودند، آنچه شما می‌بینید سایه‌ای از جنایات منافقین هست که داعشی ها انجام می‌دهند، 170 هزار نفر در این مملکت از رئیس‌جمهور گرفته، شهید بهشتی تا یک کارگران، 1200 کارگر را کشتند، 17 هزار نفر را ترور کردند و یک نمونه ترور آنان، جانبازی مقام معظم رهبری، عزیزترین عزیزان اسلام امروز.

 

*داعش سایه‌ای از منافقین است، داعش با این جنایت سایه‌ای از منافقین‌اند، چیزی نیستند، ترقه‌بازی که پریروز در تهران راه انداختند، حرکت کوری که انجام دادند، یک عده بی‌گناه کشته شدند، حتی نتوانستند یک دانه درشت از بین ببرند و نشانی از خود بگذارند، بعد هم با کمال ذلت در یک اتاق این‌ها را حبس کردند و با فلاکت همه آنان را از بین بردند.

 

*در این حرکت بی‌ارزش نظامی بسیار سبک‌سرانه کوری که بعد از مدت‌ها نفوذ توانستند انجام دهند، مردم ما، ایثارگران ما و جریان حزب‌الله در این کشور، یک برگ برنده و مدال در دست گرفت و آن مدال این بود که 30 سال قبل در عملیات مرصاد علیه منافقین، یک عزیزی از یک خانواده به نام رضا تیموری به شهادت رسید، بعد از 30 سال که شاید آن روز 2، 3 سال بیشتر نداشته، مقابل داعشی ها مقاومت کرد در مجلس، درب را بست نگذاشت آنان به فضای مجلس دست پیدا کنند، 10 گلوله خورد اما مقاومت کرد.

 

*این خانواده برای دومین مرتبه بعد از 30 سال دومین فرزند شهیدشان را در برابر ترور دادند، دشمن ما ثابت کرد این مردم همان مردم‌اند، یک خانواده آن روز در عملیات مرصاد در مقابل تجاوز منافقین یک بچه‌شان را دادند، امروز در مقابل داعش، مولود نامشروع منافقین، همین خانواده بچه دوم را می‌دهند، جوانان ایثارگر ما این‌طور در برابر دشمن ایستاده‌اند، یعنی نسل سومی که آمده که جواد تیموری است، عین برادرش که نسل دومی هست، همان موقعیت را دارد بعد از 30 سال، همان نقش را می‌آفریند، 10 گلوله به او می‌زنند، در مجلس را رها نمی‌کند و در را قفل می‌کند.

 

*در کمال آرامش و امنیت مجلس شورای اسلامی جلسه خود را ادامه می‌دهد، کوچک‌ترین وقفه‌ای حتی به جریان جلسه مجلس نمی‌توانند به وجود بیاورند، مثل چهارتا سگ در یک اتاق گیر می‌کنند و کشته می‌شوند؛ ثابت کرد که نیروی ایثارگر امروز ما و این پاسدار عظیم سپاه غیور ما همچنان می‌ایستد که عزیز شهید 30 قبل در مقابل منافقین همین‌طور ایستاد.

 

*این نظام بر این مردم حکومت می‌کند، دلداده و جان داده انقلاب این عناصر ایثارگرند و این درست نیست کسانی که مدعی مدیریت این نظام هستند بیایند از جلادها دفاع کنند به‌صرف اینکه قدرت را به دست بگیرند و رقیب را کنار بزنند، با این مردم، این ایثارگران و این جمعیت چند هزاری که این‌طور در نماز جمعه احساسات نشان می‌دهند و این‌طور مرد و مردانه ایستاده‌اند؟

 

شما بیایید مدافع منافقین شوید؟ منافقینی که نجس العین تر و ناپاک‌تر از این‌ها در هیچ دوره سیاسی نه در دوره قاجار و نه در دوره پهلوی در این مملکت به وجود نیامده، روی جنایتگران و جلادان پهلوی را این‌ها سفید کردند با جنایاتی که انجام دادند، از این جلاد دفاع کنید و ناله رهبری بلند شود که جای شهید را با جلاد عوض نکنید.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون