تاریخ خبر: کد خبر: 8702

امیرحسین قاضی زاده: روحانی تنها رییس جمهور پس از انقلاب است که به هیچ وعده‌‌اش عمل نکرد

سطح عدم محبوبیت آقای روحانی بعد از انقلاب در ایران بی سابقه است حتی این موضوع در نظر سنجی‌هایی که اصلاح طلبان انجام داده‌اند نیز دیده می‌شود.

امیرحسین قاضی زاده: روحانی تنها رییس جمهور پس از انقلاب است که به هیچ وعده‌‌اش عمل نکرد

به گزارش «قاصدنیوز»، امیرحسین قاضی زاده گفت: در دوره دوم هر رئیس جمهوری بزرگترین رقیبش عمل کردش است نه کسی دیگر، چون مردم می‌خواهند به ادامه و یا عدم ادامه رأی بدهند.

 

وی ادامه داد: معمولاً نگاه عمومی این است در دوره دوم به رئیس جمهور رأی دهند، در واقع نگاه این است یک فرد آمده کار را یاد گرفته است پس بهتر است به او رأی بدهند.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس اظهار کرد: رأی آوردن رئیس جمهور برای دوره دوم تنها در ایران نیست، در کل دنیا هم که نگاه کنید همین است مگر اینکه رییس جمهور در دور اول به قدری بد عمل کند که رأی نیاورد مثل جیمی کارتر.

 

این فعال سیاسی ابراز کرد: سطح عدم محبوبیت آقای روحانی بعد از انقلاب در ایران بی سابقه است حتی این موضوع در نظر سنجی‌هایی که اصلاح طلبان انجام داده‌اند نیز دیده می‌شود.

 

قاضی زاده اضافه کرد: یکی از علت‌هایی که اصلاح طلب‌ها و مرحوم هاشمی رفسنجانی دنبال گزینه جایگزین و پوششی برای آقای روحانی بودند، همین عدم محبویت ایشان است.

 

وی در رابطه با علت این عدم محبوبیت عنوان کرد: ایشان تنها رییس جمهور بعد از انقلاب است که نتوانست به هیچ کدام از وعده‌های که داده است عمل کند حتی وعده‌هایی را که به دگراندیشان و یا اهالی فتنه برای حصر داده است، نتوانست محقق کند.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در رابطه با طرح‌ها و پروژ هایی که دولت آغاز کرده بیان کرد: این طرح‌ها با چالش‌های بزرگی روبرو است که همین موضوع باعث ایجاد تردیدهای زیادی برای انتخابات دور بعد شده است.

 

وی افزود: تنها در یک صورت ایشان می‌توانند دوباره رئیس جمهور شوند و آن هم عملکرد جناح رقیب است؛ ایشان رئیس جمهور نخواهد شد مگر اینکه اصول گرایان ایشان را رئیس جمهور کنند.

 

قاضی زاده اضافه کرد: اگر رئیس جمهور آتی دوباره روحانی شود قطعاً بدانید اصول گرایان او را به این مقام رسانده‌اند.

 

وی در پاسخ به اینکه آیا علت محقق نشدن وعده‌های رئیس جمهور به خاطر سهم خواهی بیش از حد گروه‌ها و فشار بر روحانی است؛ گفت: نه این نیست، کشور در دوره اصلاحات که یک دست نیز اصلاح طلب بود، حداقل در حوزه اقتصاد این وضعیت را شاهد نبودیم و شاید حتی از این نظر نسبت به دوره اصلاحات افت پیدا کردند.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس ابراز کرد: مورتور محرک، برنامه ریز و اجرایی دولت از هم پاشیده است و فرمانده اقتصادی و یا فرمانده فرهنگی تیم دولت معلوم نیست.

 

این فعال سیاسی عنوان کرد: در حوزه‌های مختلف شما تنش بین وزرا را می‌بینید که نشانه عدم ارتباط و انسجام است، یعنی یک حرکت منظم مستمر و دامنه دار در یک جهت مشخص دیده نمی‌شود.

 

منبع: فارس

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون