تاریخ خبر: کد خبر: 8467

تمجید رسانه‌ صهیونیستی از حرکت استاد دانشگاه تهران/ «زیباکلام» قدر رابطه اسرائیل با ایران را می‌داند

عملکرد اخیر «صادق زیبا کلام» و خودداری وی از روی پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا در روزهای گذشته در یک رسانه صهیونیستی انعکاس یافت به طوری‌که از وی به عنوان انسانی سلیم که قدر روابط سالیان دور ایران اسرائیل را می‌داند، یاد نموده است.

به گزارش«قاصدنیوز»، عملکرد اخیر صادق زیبا کلام و خودداری وی از روی پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا در روزهای گذشته در مشهد (لینک ویدئو) در یک رسانه صهیونیستی انعکاس یافت به طوری‌که از وی به عنوان  انسانی سلیم که قدر روابط سالیان دور ایران اسرائیل را می‌داند، یاد نموده است.

 

وبگاه «جوییش پرس» در ابتدا با اشاره به روابط قبل از انقلاب رژیم «محمدرضا پهلوی» و اسرائیل نوشت آنچه که این وبگاه اسلامگرایان تندرو خواند با قدرت گرفتن در ایران به این روابط خاتمه دادند.

 

زیباکلام

 

جوییش پرس سپس نوشت: در حالی‌که رژیم کنونی ایران اسرائیل را تهدید به نابودی می‌کند اما هنوز اشخاص سلیمی هستند که قدر این روابط را دانسته و آن روزها ‌را به خاطر می‌آورند.

 

به نوشته این رسانه اسرائیلی، صادق زیبا کلام در نقطه مقابل مواضع ضد اسرائیلی ایران قرار گرفته به طوری‌که در فیلم ویدیویی اخیر زیباکلام به طور آشکار از برنامه طرح ریزی شده گذر از روی پرچم‌های اسرائیل و آمریکا  که بر ورودی ساختمان‌ دانشگاه تهران (محل مذکور دانشگاه آزاد مشهد بوده است) قرار گرفته بود، اجتناب نمود.

 

جوییش پرس در خاتمه ضمن اشاره به مخالفت سال گذشته زیبا کلام با مواضع ضد اسرائیلی حکومت ایران،  خواستار حفظ سلامتی او شده و آرزوی مودت و متحد شدن مجدد تهران و تل‌آویو را نمود.

 

منبع: خبرگزاری فارس

کلمات کلیدی

  • اردیبهشت 0 0

    ازاین سری افرادبه ظاهرمومن وروشنفکرولی درباطن فاسدکم نداریم. خدالعنتش کنه که با این کار احمقانه اش مقام معظم رهبری رو ناراحت کرده.

ارسال نظر

تریبون