تاریخ خبر: کد خبر: 8443

حجت‌الاسلام پژمان‌فر:

تغییرات در کابینه دولت رویکرد انتخاباتی دارد

با توجه به اینکه دولت نتوانسته در این فرصت شعارهای انتخاباتی خود را تحقق بخشد، انتظار بر این بود تا اقدامی اقتصادی در ترمیم کابینه انجام شود اما متأسفانه تغییرات فعلی رویکرد انتخاباتی دارد.

تغییرات در کابینه دولت رویکرد انتخاباتی دارد

به گزارش «قاصد نیوز»، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مشهد، اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت نتوانسته در این فرصت شعارهای انتخاباتی خود را تحقق بخشد، انتظار بر این بود تا اقدامی اقتصادی در ترمیم کابینه انجام شود اما متأسفانه تغییرات فعلی رویکرد انتخاباتی دارد.

 

وی تصریح کرد: هرچند دیگر اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف مشکلاتی را برای کشور به وجود آورده اما محدود کردن ترمیم کابینه آن‌هم با تأخیر فوق‌العاده در این زمان اندک بیانگر آن است که دولت رویکرد اجرائی ندارد و دنبال مسائل دیگری است.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: اکنون‌ که دولت به هر دلیلی چه اقتصادی و چه انتخاباتی دست به ترمیم کابینه زده، بهتر است تا تیم اقتصادی خود را که نتوانسته در حل مشکلات معیشتی و کسب‌وکار مردم نمره قابل قبولی بگیرد را تغییر دهد.

 

وی تأکید کرد: دولت قصد دارد تا با تغییر در وزارتخانه‌های آموزش‌وپرورش، ارشاد و ورزش و جوانان نارضایتی‌های به وجود آمده را با وعده دادن وزرای جدید و درخواست فرصت برای تحقق برنامه‌هایشان برطرف کند، از طرفی آرای بیشتری را در سبد انتخاباتی خود داشته باشد و این در حالی است که عمر دولت یازدهم رو به اتمام است.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه نباید وزیرانی که در مجلس قبل رأی اعتماد نگرفتند دوباره معرفی می‌شدند، افزود: آن‌ها به فضای جدید دل بستند تا شاید با چالش بین دولت و مجلس به خواسته‌های خود برسند، لذا اگر دولت  قصد ترمیم و تغییر در کابینه را دارد باید به سمت گزینه‌هایی برود که مردم و نمایندگان مجلس نسبت به آن‌ها حساسیتی نداشته باشند.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون