تاریخ خبر: کد خبر: 7888

با چهارمین اعلام برائت/

لیست هاشمی و خاتمی برای خبرگان خراسان رضوی در آستانه فروپاشی

این اقدام شیطنت آمیز تبعات سنگینی برای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در خراسان رضوی داشته و تاکنون با واکنش ۴ تن از این ۶ کاندیدا مواجه شده است.

به گزارش«قاصدنیوز»، ائتلاف  اصلاح طلبان و حامیان دولت خراسان رضوی در لیستی که در ذیل آن امضای سران فتنه درج شده است، از آقایان هاشمی شاهرودی، مدنی، حسینی خراسانی، عبدخدایی، عالمی و قربانی به عنوان کاندیداهای مورد حمایت خود نام برده است.

لیست اصلاحات برای خبرگان خراسان

 

این اقدام شیطنت آمیز تبعات سنگینی برای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در خراسان رضوی داشته  و تاکنون با واکنش ۴ تن از این ۶ کاندیدا مواجه شده است.

 

حجت الاسلام علی قربانی در طی بیانیه ای  و حجت الاسلام حسینی خراسانی هم در مصاحبه و هم در قالب بیانیه ای، انتساب خود به  این لیست را به صورت رسمی تکذیب کردند. همچنین آیت الله عالمی در واکنش به این اقدام در مصاحبه با تسنیم اعلام کرد که مسیر ما همواره از جریان فتنه جدا بوده و این مسئله به عنوان خط قرمز مجلس خبرگان به‌شمار می‌آید و در تنظیم این لیست هیچ هماهنگی با بنده صورت نگرفته است.

 

چهارمین ابراز برائت از این لیست توسط حجت الاسلام عبدخدایی صورت گرفت. در متنی که توسط دفتر وی به قاصدنیوز ارسال شده  آمده است: پس از نامزدی اینجانب برای مجلس خبرگان، جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه محترم روحانیت مبارز هم محبت فرمودند و بر مبنای اعتمادی که داشتند و با نظر اینجانب حمایت فرمودند و در لیست خود قرار دادند. اما قرار گرفتن نام اینجانب در بقیه لیستها با نظرخواهی بنده نبوده است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون