تاریخ خبر: کد خبر: 7869

پایان شبهه افکنی‌ها/

حداد عادل: فهرست ائتلاف اصولگرایان مشهد به تأیید شورای مرکزی ائتلاف رسید

غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در توضیح پاسخی که به سوال یکی از خبرنگاران در نشست خبری امروز خود در خبرگزاری مهر درباره فهرست‌های انتخاباتی این ائتلاف در شهر مشهد داده بود، اظهار داشت: فهرست ائتلاف اصولگرایان مشهد به تایید شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان رسیده است.

حداد عادل: فهرست ائتلاف اصولگرایان مشهد به تأیید شورای مرکزی ائتلاف رسید

به گزارش قاصدنیوز به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در توضیح پاسخی که به سوال یکی از خبرنگاران در نشست خبری امروز خود در خبرگزاری مهر درباره فهرست‌های انتخاباتی این ائتلاف در شهر مشهد داده بود، اظهار داشت: فهرست ائتلاف اصولگرایان مشهد به تایید شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان رسیده است.

 

همچنین علیرضا زاکانی در گفتگو با «مشهد پیام» پیرامون اظهارات اخیر بادامچیان در خصوص لیست ائتلاف اصولگرایان مشهد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در آخرین جلسه شورای مرکزی ائتلاف سراسری اصولگرایان لیستهای حوزه انتخابیه سراسر کشور طرح و بررسی شد و لیست مشهد به اتفاق آراء به تصویب رسید.

 

وی با بیان اینکه در این جلسه دکتر باهنر به عنوان نماینده جبهه پیروان حضور داشتند، افزود: لیست اخیر منتشر شده مشهد کاملا صحت دارد وجای هیچگونه ابهام در آن وجود ندارد.

 

گفتنی است اسدالله بادامچیان عضو حزب موتلفه روز گذشته در گفت‌و‌گو با یکی از رسانه‌ها، با تاکید بر اینکه شورای ائتلاف سراسری اصولگرایان در استان خراسان رضوی در حوزه انتخابیه مشهد و همچنین قم لیستی را منتشر نکرده است، اظهار کرد: طبق نظری که در کارگروه شورای ائتلاف داشتیم برنامه ما این بود تا درباره مشهد اظهارنظر نکنیم.

 

برپایه این خبر حجت‌الاسلام محمدحسین دکتر حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمانفر، دکتر رضا شیران، دکتر امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی اعضای فهرست ائتلاف اصولگرایان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات را تشکیل می‌دهند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون