تاریخ خبر: کد خبر: 7758

دکتر کوشکی در گناباد:

با فشار برخی عناصر داخلی، متجاوزان آمریکایی آزاد شدند

استاد دانشگاه تهران گفت: انتخابات اسفندماه نباید سبب شادی دشمنان گردد و جلوگیری از راه یافتن نفوذی های آمریکا در این انتخابات به ساختار جمهوری اسلامی وظیفه همه ملت ایران است.

با فشار برخی عناصر داخلی، متجاوزان آمریکایی آزاد شدند

به گزارش«قاصدنیوز»، دکتر محمد صادق کوشکی پنجشنبه شب گذشته در مسجد چهارده معصوم گناباد با بیان اینکه امروز قدرت نظامی ایران در جهان وضعیت بسیارخوبی دارد، گفت: نیروهای سپاه پاسداران در یک اقدام انقلابی با کمترین تجهیزات تنفگداران آمریکایی را با اقتدار کامل و بدون هیچ ترس و واهمه ای دستگیر کردند.

 

وی اظهار کرد: علی‌رغم اینکه دستگیری نیروهای آمریکایی، صلابت و قدرت ایران اسلامی را به استکبار نشان داد اما متاسفانه با فشاری که از ناحیه بعضی ها در درون کشور وارد شد، متجاوزان به راحتی آزاد شدند.

 

کوشکی با بیان اینکه دشمنان از حمله نظامی به ایران اسلامی ناامید شده اند، خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا درصدد نفوذ در کشور هستند و با توجه به اینکه جلوگیری از نفوذ سیاسی و فرهنگی غرب کاری سخت و مشکلی است لذا اگر دقت کافی نشود ممکن است در انتخابات اسفندماه ناخواسته بعضی از دلبستگان به آمریکا وارد مجلس شورای اسلامی شوند.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل در حال رصد تمامی فعالیت های ایران در خصوص انتخابات اسفندماه هستند، خاطرنشان کرد: بعضی از کسانی که دل در گرو دوستی با آمریکا دارند، می گویند ما به اسراییل چه کار داریم اما آنها نمی دانند و یا نمی خواهند بدانند که اسراییل وزارتی تشکیل داده است که وظیفه اش مقابله با ایران است و حتما این رژیم از ورود این افراد به مجلس خوشحال خواهد شد.

 

کوشکی با بیان اینکه آمریکایی ها به دنبال افراد کم اراده از لحاظ سیاسی در کشور هستند، اذعان کرد: برخی از افراد در درون کشور از آمریکا ترس و واهمه دارند و برخی دیگر نیز دلداده آمریکا هستند و این افراد سربازان بدون مواجب آمریکا در ایران اسلامی و در واقع ستون پنجم آمریکا در ایران هستند.

 

وی ادامه داد: لذا باید تمامی مردم ایران اسلامی به پاس مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران در طول انقلاب اسلامی در برابر افرادی که به دنبال عادی جلوه نمودن رابطه با آمریکا هستند بایستند و از نفوذ آمریکا از طریق انتخابات اسفندماه در مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری جلوگیری نمایند.

 

کوشکی افزود: انتخابات اسفندماه نباید سبب شادی دشمنان گردد و جلوگیری از راه یافتن نفوذی های آمریکا در این انتخابات به ساختار جمهوری اسلامی وظیفه همه ملت ایران است.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون