تاریخ خبر: کد خبر: 7544

حاج سعید قاسمی در همایش یادبود شهدای فتنه88 در مشهدمقدس:

همانند طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند

تنه 88 از جنس خودی‌ها و سنگین‌تر از این حرف‌ها بود، مولا حضرت امیرالمومنین علی(ع) نتوانست فتنه را تحمل کند، اینکه یک نفر می‌آید و می‌گوید با شورای رهبری، رهبر جامعه را تعیین کنیم، هدفش مشخص است و آنها همانند طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند.

همانند طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند

به گزارش «قاصدنیوز»، سردار مهندس حاج سعید قاسمی شامگاه شنبه در همایش «طلحه و زبیرهای انقلاب» یادبود شهدای فتنه88 که در مسجد ولیعصر(عج) مشهدمقدس برگزار شد به ایراد سخن پرداخت. همچنین در انتهای برنامه از پدر شهید محمدحسین فیض از شهدای فتنه88 تقدیر به عمل آمد.

اهم مطالب طرح شده توسط وی بدین شرح است:

 

 • شما عزیزان جریان فتنه را جمع کردید و آنقدر این جریان مهم بود که رهبر انقلاب بعد از شش سال از آن واقعه هنوز یاد می‌کنند، چند شهر کشور کاملاً زخم این فتنه را درک کردند که نخستین آنها تهران است و عده‌ای قشر آشغال خورده ضد نظام در این شهر وجود دارند که با دعوا از صحنه کنار نمی‌رود.

 

 • صد نفر داعشی در برابر مریم رجوی هیچ هستند و حتی در دوران دانشجویی خود هم شیطنت می‌کرد.

 

 •  یک سری از افراد موی سپید کرده‌اند اما هنوز آلزایمر دارند.  یک تعداد هم آلزایمر دارند و کنارش حرف‌های بیهوده می‌گویند، با این رویکرد پدیده مسعود رجوی یک پدیده‌ای است که داعش انگشت کوچک آن نمی‌شود و 17 هزار شهید ترور به نام آنها ثبت شده و به نوعی باید گفت که یک جریان نفوذی در انقلاب بودند که هم‌اکنون هم با این جریان مواجه هستیم.

 

 •  سه فتنه بزرگ در قالب حوادث بعد از انقلاب برای کشور رخ داد. زمانی که امام راحل در جریان پیروزی انقلاب وارد کشور شدند، نخستین فتنه به واسطه افراد نزدیک به امام(ره) شکل گرفت و چند ماه بعد دانشجویان لانه جاسوسی را تسخیر کردند، بازرگانی که چهار ماه بعد رفت و کردستان را به ضد انقلاب‌ها داد لذا جریان داعش را سال‌ها پیش نیز داشته‌ایم.

 

 •  بازرگان نامه‌ای به امام راحل نوشت که دو دولت در یک مکان نمی‌گنجد و استعفا داد. بعد از آن امام راحل با استعفای بازرگان موافقت کرد، لذا نخستین دولت کله پا شد، دومین جریان بعد از آن وارد شد که کاریزما داشت و 11 میلیون رأی در انتخابات به دست آورد و نامش بنی‌صدر بود.

حاج سعید قاسمی

 • در حالی که این فرد فرمانده‌کل قوا بود، یک فتنه بین دانشجویان به وجود آورد و حتی در سپاه پاسداران دو دسته بهشتیون و بنی صدریون را نیز به وجود آورد که یک فضای دو قطبی بود، لذا اصل جریانات فتنه را در سال‌های انقلاب مشاهده کردیم.

 

 • ترورهای زیادی در متن روزهای بعد از انقلاب شکل گرفته است. بسیاری از شخصیت‌های برجسته همچون شهید بهشتی و رجایی ترور شدند لذا بی‌بصیرتی برخی‌ها هنوز تا بعد از فتنه 88 ادامه دارد.

 

 • عده‌ای صف‌آرایی جدید شروع کردند و در شهرهای گوناگون اقدامات خود را آغاز کردند،‌ افراد فتنه‌گر می‌دیدند که صدای رسا از خواص در نمی‌آید و با این رویکرد فتنه هشت ماه طول کشید.

همایش طلحه و زیبرهای انقلاب

 •  فتنه 88 داستان یک جریان نفوذی از داخل و جنس خودی بود که بر رویش اسم آیت‌الله، سردار و دکتر داشت و برای براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی و گرفتن صندلی از دست رهبر و سکاندار این کشتی قدم گذاشته بود.

 

 •  برخی از فتنه به‌ گونه‌ای تفسیر می‌کنند که انگار این فتنه‌گران در هشت ماه فتنه از مریخ با سفینه آمده بودند و بعد دوباره با همان سفینه برگشتند. فتنه 88 از جنس خودی‌ها و سنگین‌تر از این حرف‌ها بود، مولا حضرت امیرالمومنین علی(ع) نتوانست فتنه را تحمل کند، اینکه یک نفر می‌آید و می‌گوید با شورای رهبری، رهبر جامعه را تعیین کنیم، هدفش مشخص است و آنها همانند طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند.

 

 •  خطر قرمز ما بسیار روشن است که باید آماده بود.دانشگاه فردوسی هر ماه از یک علمدار فتنه دعوت می‌کند طوری که برخی از سخنرانانش راجع به فضائل رضا شاه صحبت می‌کنند.

 

 

 • مقام معظم رهبری نکات مهم را در باب مذاکرات گوشزد کردند. آقای عراقچی حتماً شیب غیرملایم زد که بعد از ماجراهای چند روز گذشته، دولت دستور داد تا صنعت موشکی به پیش حرکت کند، آیا اینقدر احمق هستیم که آقای صالحی می‌آید می‌گوید در صورت خلف وعده شیر را باز می‌کنیم، حتما نیروهای شهید احمدی روشن که امروز در میدان تره بار کار می‌کنند، می‌آیند شیر را باز می‌کنند.

 

 • در انتخابات پیش رو هم رویش و هم ریزش در پیش داریم. خطاب به برخی که در فکر تصاحب جایگاه رهبری هستند می گویم اگر خدای ناکرده برای مقام معظم رهبری اتفاقی بیفتد این عده بدانند ما همان کلاغ‌هایی هستیم که قول می‌دهیم وقتی این افراد سرشان را بر زمین گذاشتند و مردند ما همچنان حضور داریم و این پرچم را تا زمان ظهور حضرت مهدی(عج) بر افراشته خواهیم کرد.

حاج سعید قاسمی

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون