تاریخ خبر: کد خبر: 7355

دلسوزانه با حجت‌الاسلام دعایی‌...

البته متأسفانه ابراز محبت روزنامه اطلاعات طی سال‌های اخیر صرفاً به رئیس جمهور اسبق محدود نشد، بلکه این امکان بیت المال حداقل در دو سال گذشته، به دخمه‌ای برای تریبون دادن، زنده نگه داشتن و مشروعیت بخشی به حامیان فتنه امریکایی بدل گشت که طیفی از عناصر وابسته به فتنه تا وابستگان گروهک‌ها از قبیل ابراهیم یزدی در آن امکان اعلام نظر یافتند.

دلسوزانه با حجت‌الاسلام دعایی‌...

به گزارش قاصدنیوز، اعلام جرم مدیر مسئول روزنامه اطلاعات علیه دادستان محترم تهران و انتشار نامه سرگشاده به رئیس جمهور و تقاضا برای اقدام وفق اصل ۱۱۳ قانون اساسی در یادداشت روز چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ روزنامه اطلاعات و همچنین پاسخ به نامه دکتر سعدالله زارعی  ما را بر آن داشت که دلسوزانه نکاتی را با جناب آقای دعایی در میان بگذاریم. 

 

۱ - ‌نزدیکی و ارتباط عاطفی با قانون‌شکنان و فتنه‌گران و در اختیار قرار دادن روزنامه نظام و امانت ملت به کودتاگرانِ علیه نظام اسلامی و ملت انقلابی و همزمان در اختیار داشتن نمایندگی حاکمیت از پدیده‌های نادری است که شاید فقط در جمهوری اسلامی ایران معنا پیدا کند. نظامی مظلوم و در عین حال برخوردار از صبر انقلابی و پایبند به ارزش‌های دینی و اخلاقی. وگرنه در کدام نظام حکومتی می‌توان خود را در درون حاکمیت جا زد و همزمان از خروج‌کنندگان و کودتاگران علیه حاکمیت حمایت کرد. استمرار قانون‌شکنی روزنامه اطلاعات در پوشش دادن به اخبار و برنامه‌های فتنه‌گران حتی اگر ممنوعیت قضایی هم نداشته باشد، فاقد حجت عقلی است، بنابراین این اقدام روزنامه اطلاعات را جز اقدامی وقیحانه و ساختارشکنانه نمی‌توان عنوان نهاد. حتی به نظر می‌رسد سابقه دوستی و رفاقت با برخی از عناصر فتنه نیز نمی‌تواند دلیل موجهی برای اقدام روزنامه اطلاعات باشد. چه اینکه رفاقت صرفاً در حوزه مسائل شخصی و فردی نفوذ دارد و آنجا که پای منافع ملت، بیت‌المال و امانت به میان آید هیچ توجیهی پذیرفتنی نیست. اولاً مؤسسه اطلاعات متعلق به بیت‌المال است، ثانیاً مسئول آن منصوب و امانتدار حاکم اسلامی است و ثالثاً امکانات بیت‌المال صرفاً باید در جهت منافع ملت هزینه شود. 

 

 

۲- البته متأسفانه ابراز محبت روزنامه اطلاعات طی سال‌های اخیر صرفاً به رئیس جمهور اسبق محدود نشد، بلکه این امکان بیت المال حداقل در دو سال گذشته، به دخمه‌ای برای تریبون دادن، زنده نگه داشتن و مشروعیت بخشی به حامیان فتنه امریکایی بدل گشت که طیفی از عناصر وابسته به فتنه تا وابستگان گروهک‌ها از قبیل ابراهیم یزدی در آن امکان اعلام نظر یافتند. این یعنی هواداران کودتا علیه ملت در بزنگاه‌هایی نظیر مجلس ششم یا حوادث سال ۸۸ به لطف جناب دعایی در روزنامه وابسته به حاکمیت صاحب کرسی شدند! بنده متواضعانه و برادرانه از جناب دعایی تقاضا دارم حداقل یکبار بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را از سال ۸۸ به این طرف مرور کنند و در ظلمی که در پس این حوادث به نظام و مردم شد و مشکلاتی که برای ایران اسلامی بروز کرد تأمل فرمایند. از آنجا که به نظر می‌رسد نه ایشان فرصتی برای این کار و نه تمایلی به آن داشته باشند بنابراین ذیلاً برخی از تعابیر رهبر انقلاب در خصوص فتنه ۸۸ را یادآور می‌شوم: «ضربه زنندگان به ملت و نظام از درون»، «پیش برندگان جامعه به سمت اغتشاش و ناامنی»، «تلخ‌کنندگان کام مردم پس از شادی بزرگ مشارکت در انتخابات»، «نابودکنندگان حادثه افتخار‌آمیز انتخابات پرشور ۸۸»، «هتک‌کنندگان آبروی نظام در مقابل ملت‌ها»، «ظلم‌کنندگان به مردم و نظام اسلامی»، «تهمت زنندگان به نظام اسلامی»، «زمینه‌سازان آشوب و اغتشاش»، «امیدوارکنندگان جبهه دشمن»، «بازیچه‌شدگان دشمن و سرپیچی کنندگان از راه‌های قانونی»، «گناهکاران بزرگ، مضطرب‌کنندگان ملت و خوشحال‌کنندگان دشمن»، «ایجاد‌کنندگان تلاطم و گرفتن آرامش عمومی و ثبات»، «قانون‌شکنان و ‌شاد کنندگان دشمنان کشور»، «ایجاد کنندگان هزینه و زحمت برای کشور و مردم»، «متخلفان از قانون»، «قراردهندگان کشور در لبه‌ پرتگاه خشونت و خونریزی»، «ایستادگی کنندگان غیرقانونی و غیرنجیبانه در مقابل جریان قانونی کشور» و ... 

 

جناب آقای دعایی ملاحظه فرمودید، جنابعالی دل در گرو جماعتی دارید که حسب تعابیر رهبر انقلاب در خصوص رفتار آنان شاید کمترین مجازات آنان اعدام بود و به‌واسطه خودخواهی و قانون شکنی خود، خون به دل ملت و امام امت کردند. چرا شما که امروز علیه دادستان محترم تهران اعلام جرم می‌کنید، حاضر نشدید یک‌بار علیه قانون شکنانی که نایب امام زمان(عج) در خصوص رفتار آنان چنین توصیفاتی دارند اعلام جرم کنید؟ متأسفانه اعلام جرم که نکردید هیچ، برای آنان جشن تولد گرفتید و با آنان نرد عشق باختید!

 

۳ -  به نظر می‌رسد فرصت آن رسیده است که جنابعالی تصمیم تاریخی بگیرید که می‌خواهید کماکان نماینده مردم و حاکمیت باشید یا دل در گرو فتنه‌گران، کودتاچیان و قانون‌شکنان داشته و می‌خواهید آنان را نمایندگی کنید. یقین بدانید که «دل نظام هرگز با فتنه گران صاف نخواهد شد» و برخلاف دستگاه‌های متولی رسیدگی به تخلفات اصحاب رسانه، دستگاه قضایی بیش از این با شما مماشات نخواهد کرد و اجازه نخواهد داد حامی فتنه گران با یادداشت سفارشی قانون شکنان در روزنامه متعلق به بیت المال با مظلوم نمایی و گرفتن قیافه حق به جانب علیه عدالت اعلام جرم کند. 

 
منبع : روزنامه جوان

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون