تاریخ خبر: کد خبر: 7248

دادستان کل کشور: نگران ضرر و زیان مردم در پرونده پدیده هستیم

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی گفت: نگرانی ما این است که مردمی که تصورشان این بود می‌توانند با یک سرمایه‌گذاری، بخشی از مشکلات خود را حل کنند دچار ضرر و زیان شوند.

دادستان کل کشور: نگران ضرر و زیان مردم در پرونده پدیده هستیم

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام سید ابراهیمی رئیسی در حاشیه مراسم تحلیف جمعی از کارآموزان قضایی که در ساختمان کاخ دادگستری تهران برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه «اخیرا دادستان مشهد اعلام کرده مسئولان پروژه شاندیز از فرصت داده شده برای پیشبرد امور استفاده نمی‌کنند»، اظهار کرد: تمام اقدامات قضایی که در این پروژه انجام شده، در راستای حفظ حقوق مردم بوده است.

 

دادستان کل کشور گفت: نگرانی ما این است مردمی که تصورشان این بود می‌توانند با یک سرمایه‌گذاری، بخشی از مشکلات خود را حل کنند، دچار ضرر و زیان شوند.

 

وی اضافه کرد: اقدامات صورت گرفته در دادستانی مشهد و اقدامات دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت کشور که کمیته‌ای را در این خصوص تشکیل داده، در راستای حفظ حقوق مردم بوده است.

 

هم چنین به گزارش فارس، یکی از خبرنگاران درخصوص اخباری مبنی بر تعطیلی موسسه ثامن‌الحجج در استان البرز از دادستان سوال کرد که وی گفت: دادستان کرج گفتنه‌اند که حکمی برای تعطیلی در این مورد صادر نشده ضمن اینکه بانک مرکزی هم اطلاعیه‌ای صادر کرده که نشان می‌دهد موضوع در حال پیگیری است.

 

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون